Powrót do aktualności


Lut 27

Zostań Ambasadorem!

Zostań Ambasadorem!

Dołącz do Programu Ambasadorskiego Najlepszych Zajęć z Przedsiębiorczości!

Jako Ambasador, już w szkole średniej możesz dołączyć do biznesowej organizacji studenckiej. Zdobędziesz nowe kontakty. Zarówno towarzyskie, z osobami kilka lat od Ciebie starszymi, jak i biznesowe, z ludźmi sukcesu, znanymi w świecie biznesu lub posiadającymi swoje firmy.

Ale to nie wszystko! Zdobędziesz też nowe doświadczenie, które pomoże Ci szybciej znaleźć pracę, a może nawet skłoni Cię do założenia biznesu. Będziesz mógł realizować z nami nasze projekty, dzięki czemu zobaczysz jak działa biznes, nauczysz się social media, marketingu, sprzedaży, negocjacji czy zarządzania ludźmi.

Spotkasz znane osobistości – prelegentów naszych wydarzeń. Kto wie, może uda Ci się z nimi porozmawiać? Będziesz miał też szansę, by wziąć udział w wydarzeniach, organizowanych przez Business Centre Club, na które zapraszane są wpływowe osoby ze świata biznesu i polityki.

By zostać Ambasadorem, musisz się do nas zgłosić. Możesz to zrobić na dwa sposoby:

  1. Wyślij maila do Menadżera Najlepszych Zajęć z Przedsiębiorczości – on przekaże Twoje zgłoszenie regionalnemu koordynatorowi projektu. By było łatwiej, w tytule wpisz „Ambasador – Twoje Miasto”.
  2. Skontaktuj się z nami na Facebooku.
Powrót do aktualności
Zgłoś się i wygraj NAJLEPSZE nagrody!

Dołącz do najlepszej w Polsce
organizacji młodych przedsiębiorców