Toruń

Z dumą przedstawiamy listę zespołów zakwalifikowanych do II etapu konkursu, który odbędzie się 14 kwietnia br.  o godzinie 9:30 w auli Wyższej Szkoły Bankowej w Toruniu:

1. V liceum ogólnokształcące im Jana Pawła II w Toruniu:

  • Maciej Foremski
  • Paulina Litwińczuk
  • Kinga Gutkowska

2. Zespół Szkół nr 1, VI LO im. Zesłańców Sybiru w Toruniu

  • Tomasz Zaborowski
  • Przemysław Kalinowski
  • Milena Zalewska

3. Zespół Szkół nr 1, VI LO im. Zesłańców Sybiru w Toruniu

  • Arkadiusz Ziółkowski
  • Jeremiasz Łęgowski
  • Michał Filak

4. Zespół Szkół Mechanicznych Elektrycznych i Elektrotechnicznych w Toruniu

  • Bartłomiej Jarzemski
  • Szymon Szprenglewski
  • Adrian Bartnicki

5. V Liceum Ogólnokształcące im. Jana Pawła II w Toruniu

  • Marcelina Lech
  • Michał Olender
  • Łukasz Ostrowski

6. V Liceum Ogólnokształcące im. Jana Pawła II w Toruniu

  • Kamila Skórcz
  • Mateusz Marek Suchara
  • Aleksandra Dominika Szczepańska

7. V Liceum Ogólnokształcące im. Jana Pawła II w Toruniu

  • Liliana Ryczek
  • Oliwia Czarnowska
  • Mateusz Graczyk

8. Zespół Szkół nr. 9 im. Bydgoskich Olimpijczyków w Bydgoszczy

  • Marta Urbańska
  • Agnieszka Sikorska
  • Filip Żuchowski

9. XI Liceum Ogólnokształcące Mistrzostwa Sportowego w Bydgoszczy

  • Ewa Gałek
  • Bartosz Bieniek
  • Kordian Grzywa

10. Zespół Szkół Elektronicznych im. Wojska Polskiego w Bydgoszczy

  • Dawid Grabowski
  • Marek Goździk
  • Paweł Suchomski

Gratulujemy!!!

 

Drodzy uczniowie i nauczyciele !!!

Jest nam niezmiernie miło ogłosić, iż w regionie Toruńskim trwają przygotowania do IX edycji konkursu Najlepsze Zajęcia z Przedsiębiorczości. Zapraszamy do wzięcia udziału wszystkich uczniów szkół ponadgimnazjalnych w 3-osobowych zespołach wraz z opiekunem.

Jest to niepowtarzalna okazja na zdobycie cennego doświadczenia oraz do odkrycia                w sobie potencjału biznesowego !!!

 Więcej informacji już wkrótce.

Harmonogram IX edycji konkursu

  • Zapisy: 17 marca – 31 marca 2014
  • Etap I – etap internetowy: 17 marca – 31 marca 2014
    rozwiązanie case study
  • Ogłoszenie wyników: 1-2 kwietnia 2014
  • Etap II – finał regionalny: 7 kwietnia 2014
  • Etap III – finał ogólnopolski: 26 kwietnia 2014                                                     Politechnika Łódzka w Łodzi

 Zachęcamy Was do odwiedzania strony naszego regionu

 

>>KLIK<<

 

Koordynator NZP 2014 Toruń

Joanna Groszfeld

  j.groszfeld@gmail.com

663 981 653

Comments are closed.