Szczecin

UWAGA,UWAGA! PODAJEMY WIADOMOŚCI Z OSTATNIEJ CHWILI!!!!

Region Zachodniopomorski postawił właśnie ostatnią kropkę nad przysłowiowym “i” w sprawdzanych pracach konkursowych!!!!

Bardzo dziękujemy wszystkim zespołom za udział w konkursie . Poziom nadsyłanych rozwiązań był niezwykle wysoki i trudno było nie zauważyć, że w wielu z Was drzemie ukryty potencjał managerski.

Nie chcąc przedłużać i potęgować Waszej niepewności mamy przyjemność przedstawić dziesięć zespołów, które zakwalifikowały się do FINAŁU REGIONALNEGO KONKURSU NAJLEPSZE ZAJĘCIA Z, PRZEDSIĄBIORCZOŚCI 2014!!!!

1. Paweł Caban, Anika Kwiatkowska, Mateusz Pisarski -Zespół SzkółPonadgimnazjalnych im. Czesława Miłosza w Gryficach

2.Weronika Kwiatkowska, Klaudia Waszczyk, Martyna Bobrowska- Zespół Szkół nr 1 w Goleniowie

3.Olga Stawicka, Adam Iwaszko, Paweł Krajewski-Zespół SzkółPonadgimnazjalnych im. Czesława Miłosza w Gryficach

4.Karolina Brambor, Magdalena Ciuma,Izabela Cybulska-Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. Juliusza Słowackiego w Dębnie

5.Marta Martyn, Kamila Kordowicz, Barbara Siedlecka-Zespół SzkółPonadgimnazjalnych im. Czesława Miłosza w Gryficach

6.Martyna Erkiert, Monika Sapkowska, Tomek Młynek-  I Liceum Ogólnokształcące im. M. Skłodowskiej-Curie   w Szczecinie

7. Maciej Maliński, Jan Koss, Katarzyna Kaczmarska- Liceum Ogólnokształcące przy przy Zespole Szkół Stowarzyszenia Oświatowego im . Ignacego Łukasiewicza w Dębnie

8.Aneta Kukczyńska, Marcin Jarocki, Dariusz Kotelecki-I Liceum Ogólnokształcące im. M. Skłodowskiej-Curie   w Szczecinie

9.Aleksandra Madejek, Laura Tomiczak, Katarzyna Lewandowska- I Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Dubois w Koszalinie

10.Paulina Pyzia, Ilona Dąbrowska, Aldona Domańska-Zespół SzkółPonadgimnazjalnych im. Czesława Miłosza w Gryficach

GRATULUJEMY!

*kolejność nie jest związana z ilością uzyskanych punktów

ZWYCIĘZCÓW ZAPRASZAMY NA FINAŁ REGIONALNY , KTÓRY ODBĘDZIE SIĘ  10 KWIETNIA 2014 ROKU W SIEDZIBIE ZACHODNIOPOMORSKIEJ SZKOŁY BIZNESU W SZCZECINIE ,BUD. A PRZY UL. ŻOŁNIERSKIEJ 53.

Rejestracja zaspołów od 8:30-8:50.

Na finał zapraszamy uczniów wraz z nauczycielem zgłoszonym podczas rejestracji lub wyznaczonym przez niego przedstawicielem szkoły.

Prosimy o telefoniczne lub emailowe potwierdzenie przybycia na wydarzenie do  

8 kwietnia 2014 r.

Do zobaczenia wkrótce! 🙂

I pamiętajcie-JUTRO NALEŻY DO LUDZI DZIAŁAJĄCYCH OD DZISIAJ!

NAJLEPSZE

 

 

Partnerzy:

 zs

Patroni :

kuratorium_swiaty_szczecin

marszałe woj.

miasto szcz

 

Harmonogram                                                                                                         

Finał regionalny (II etap regionalny):

10 kwietnia 2014

Finał ogólnopolski (III etap ogólnopolski):
26 kwietnia 2014

Koordynator konkursu NZP w Szczecinie

Natalia Brzozowska

Email: n.brzozowska@sfbcc.org.pl

Tel: 698-284-162

 

Comments are closed.