Poznań

Witaj w regionie Poznań!

NAJLEPSZE ZAJĘCIA Z PRZEDSIĘBIORCZOŚCI                                                                                             – TWÓJ PIERWSZY KROK KU ŚWIETLANEJ PRZYSZŁOŚCI

Drodzy uczniowie i nauczyciele,

z przyjemnością zawiadamiamy, że do Finału Regionalnego Konkursu Najlepsze Zajęcia z Przedsiębiorczości 2014       zakwalifikowały się zespoły z następujących szkół:

III LO im. św. Jana Kantego w Poznaniu – zespół pod opieką p. Marii Dzieweczyńskiej w składzie:

Daria Napierała, Weronika Prasek, Magdalena Prusimska

V LO im. K. Potockiej w Poznaniu – zespół pod opieką p. Joanny Wójcik w składzie:

Urszula Kowalewska, Dorota Krzywkowska

X LO im. Przemysła II w Poznaniu – 2 zespoły pod opieką p. Marii Dzieweczyńskiej:

Klaudia Sobczak, Beata Wawrzyniak, Weronika Zielińska

Eliza Waligóra, Joanna Słodowa, Ellena Matelska

ZSE im. S. Staszica w Poznaniu:

– 2 zespoły pod opieką p. Marii Danielewicz:

Agnieszka Majchrzak, Roxana Ziółek, Wiktoria Nawrot

Monika Płotkowiak, Edyta Sołtysiak, Angelika Trompa

– 3 zespoły pod opieką p. Agaty Ciechomskiej:

Roksana Brajerek, Patrycja Kurkowiak, Paulina Karpicka

Natalia Cybichowska, Adam Dudziak, Przemysław Jabłoński

Michalina Górzna, Karolina Jarząbek, Maja Dura

– 1 zespół pod opieką p. Emilii Mendak w składzie:

Dawid Wituła, Eryk Rezler, Kamil Siemiński

Szczegółowe informacje zostały przesłane na adresy mailowe poszczególnych opiekunów zespołów.

Gratulujemy i do zobaczenia już 10 kwietnia w Wyższej Szkole Bankowej w Poznaniu!

Finał dopiero przed nami, a my z przyjemnością ogłaszamy wyniki konkursu, w którym udział wziąć mogli uczestnicy naszych lekcji pokazowych w poznańskich szkołach.

Kurs prawa jazdy kat. B w Ośrodku Szkolenia Kierowców Zdajprawko.pl trafił do…

Michaliny Szudarek z II LO im. Gen. Zamoyskiej i Heleny Modrzejewskiej w Poznaniu

Gratulujemy!

    Witajcie!

Zapraszamy do udziału w IX edycji ogólnopolskiego konkursu

            – Najlepsze Zajęcia z Przedsiębiorczości 2014.

Najlepsze Zajęcia z Przedsiębiorczości 2014

Poniżej tegoroczny harmonogram konkursu:

I etap – 17.03-31.03.2014 – Etap internetowy

II etap – 10.04.2014 – Etap regionalny w Poznaniu;

Wyższa Szkoła Bankowa

III etap – 26.04.2014 – Finał w Łodzi

Zbierz 3 osobowy zespół i znajdź nauczyciela, który zostanie Waszym opiekunem.

Dzięki Najlepszym Zajęciom z Przedsiębiorczości

rozwiniesz swoją kreatywność, nauczysz się patrzeć w przedsiębiorczy sposób na świat, będziesz pracować w grupie, a co najważniejsze – świetnie bawić.

A WIĘC NIE ZWLEKAJ! W ZAKŁADKACH ODNAJDZIESZ POTRZEBNE CI INFORMACJE.

Szczegóły już wkrótce!

 

Koordynator projektu NZP 2014 POZNAŃ

Joanna Śliski

j.sliski@sfbcc.org.pl

692 296 434

 

PARTNERZY REGIONU POZNAŃ

WSB-Poznan_20lat_OK_new_COLOR

www.wsb.pl/poznan

Wyższa Szkoła Bankowa w Poznaniu istnieje już dwadzieścia lat na akademickiej mapie Polski.Jest to przyjazna uczelnia biznesu, która u ludzi pragmatycznych, twardo stąpających po ziemi, a także szanujących swój czas i pieniądze kształci kluczowe kompetencje biznesowe niezbędne w rozwoju ich profesjonalnych karier.
Poznańską Bankową opuściło już ponad 17 000 absolwentów, którzy dziś piastują odpowiedzialne stanowiska w polskich i międzynarodowych przedsiębiorstwach, instytucjach finansowych, państwowych i samorządowych oraz prowadzą własną działalność gospodarczą.

Zdaj prawkowww.zdajprawko.pl

Zdajprawko.pl jest najczęściej wybieraną firmą w Poznaniu w kategorii A i B! W roku 2013 zaufało nam ponad 700 klientów, według danych Wydziału Komunikacji UMP. Jesteśmy z tego bardzo dumni i dziękujemy Wam za to! Posiadamy szeroką kadrę szkoleniową i flotę 10 samochodów, 2 motocykle oraz motorower do nauki jazdy!
Firma wyszkoliła ponad 3,5 tysiąca osób, które poruszają się po drogach Poznania i okolic. Jesteśmy najbardziej prostudenckim i uczniowskim OSK w Poznaniu, wspieramy Fundację Universitatis Posnaniensis – producenta Juwenaliów 2012 oraz mamy poparcie Zarządu Samorządu Studentów UAM, jako jednostka szkoląca młodych kierowców!

Matras

 

 

www.matras.pl

 

Matras jest liderem dystrybucji książek na polskim rynku. W księgarniach na terenie Polski Matras oferuje ponad 130.000 tytułów książek i kilka milionów egzemplarzy od literatury pięknej poprzez biografie po książki dla dzieci. Oferta sieci jest skierowana do czytelników o różnych zainteresowaniach. Czytelnicy znajdą tu nie tylko bestsellery i nowości, ale także pozycje niszowe i poszukiwane przez koneserów. Księgarnie Matras zlokalizowane są w kilkudziesięciu miejscowościach i w zależności od swojej powierzchni oferują od 5.000 do 35.000 tytułów. Na miejscu, w księgarni, istnieje możliwość zamówienia niedostępnych w danej chwili tytułów. Istnieje również możliwość zakupu książek z bogatej oferty poprzez księgarnię internetową – matras.pl.

 

Logo_Zysk_small(3)

 www.zysk.com.pl

 Zysk i S-ka — wydawnictwo z siedzibą w , założone w Poznaniu w 1994 r. przez Tadeusza Zyska i Aleksandra Szablińskiego. W dorobku wydawnictwa jest już ponad tysiąc tytułów. Około 30% ogólnej oferty wydawniczej Zysku i S-ki stanowi literatura popularnonaukowa i naukowa.

 

rebis_logo

 

 

www.rebis.com.pl

 

Dom Wydawniczy „Rebis” – poznańskie wydawnictwo założone w sierpniu 1990 roku przez Tomasza Szpondera i Tadeusza Zyska. W ofercie Domu Wydawniczego “Rebis” znajduje się kilkaset pozycji wydawniczych, zarówno książek, jak i e-booków o zróżnicowanej tematyce.

 

MK BOWLING

 

 www.mkbowling.pl

 

Centrum Rozrywki MK Bowling dysponuje siedmioma torami do gry w kręgle, wśród nich są tory wyposażone w bandy ułatwiające grę dzieciom. System liczenia punktów, oraz zarządzania torami jest całkowicie skomputeryzowany. Kręgielnia MK Bowling to najnowocześniejszy tego typu obiekt w Polsce. Na torach czeka na Państwa zawsze miła i fachowa obsługa oferująca instruktaż oraz pomoc.

 

logo 9 stópwww.9stop.pl

Billard 9stóp ma jedno motto „ Klasa PREMIUM za przystępną cenę”. Dlaczego takie motto? Bo tak. Klub 9 stóp to 8 profesjonalnych stołów do pool billarda w tym 2 X Dynamic i 6 X Ailex. Klub posiada również strefę kibica, dance floor, chillout, palarnię zamkniętą i na świeżym powietrzu ogródek.

KRAJALNIA

www.krajalnia.com.pl

Centrum Wspinaczkowe Krajalnia to miejsce, którego ideą jest popularyzacja wspinaczki zarówno jako dyscypliny sportowej jak też atrakcyjnej formy rekreacji, którą uprawiać może niemal każdy. W obiekcie o powierzchni 1000m2 i wysokości blisko 12 metrów przygotowano ponad 40 stanowisk „na wędkę” oraz kilkaset stałych przelotów umożliwiających wspinanie z dolną asekuracją. W Krajalni czeka na Ciebie prawie 80 dróg wspinaczkowych na różnorakich formacjach: połogich, pionowych oraz lekko i mocno przewieszonych.

logo AIP

 

 

www.aip.org.pl

 

W Poznaniu Akademickie Inkubatory Przedsiębiorczości działają od 2004 roku. Prowadzą trzy biura: na Uniwersytecie Ekonomicznym, na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu oraz przy Wyższej Szkole Nauk Humanistycznych i Dziennikarstwa. Obecnie w ramach AIP Poznań działa ponad 90 firm.

PATRONI HONOROWI

Marszałek Województwa WielkopolskiegoMarszałek Województwa Wielkopolskiego Pan Marek Woźniak

 

www.umww.pl

 

 

logo_POZnan_PL_prawa_www_RGB Prezydent Miasta Poznania

 www.poznan.pl

 

 

PATRONI MEDIALNI

LogoRadioMerkurywww.radiomerkury.pl

Radio Merkury

Startup-logo (1)

 

 

www.colorfulmedia.pl

 

Colorful Media – StartUp Magazine

Niezależny magazyn ukazujący się raz na 2 miesiące, którego misją jest inspiracja i dostarczanie informacji na temat biznesu, szczególnie związanego z nowymi technologiami.

Comments are closed.