Gdańsk

logotyp_nzp_200x81

Wczoraj w Sopockiej Szkole Wyższej odbył się finał regionalny Najlepszych Zajęć z Przedsiębiorczości. 10 zespołów, które najlepiej napisały case w etapie internetowym zmierzyło się przed jury złożonym z naukowców, przedsiębiorców oraz aktywnych trójmiejskich działaczy. Decyzja nie była łatwa, ale udało wyłonić się zwycięzców, oto oni:

I miejsce:
Daniel Petrykowski, Anna Kunkel, Magdalena Pypczyńska
Waldemar Kotowski – opiekun
III Liceum Ogólnokształcące im.Marynarki Wojennej

II miejsce:
Marta Zawadzka, Anna Kotewicz, Marta Grynberg
Izabela Wiśniewska – opiekun
Zespół Szkół w Lubawie

III miejsce:
Kamil Dzwilewski, Magdalena Zabrocka, Susanna Michałek
Jacek Brzeziński – opiekun
III Liceum Ogólnokształcące im. Bohaterów Westerplatte w Gdańsku

Wyróżnienie:
Marta Mykowska, Danuta Stawiarz, Anna Ziemann
Jacek Brzeziński – opiekun
III Liceum Ogólnokształcące im. Bohaterów Westerplatte w Gdańsku

Zwycięzcom gratulujemy i życzymy powodzenia w dalszym etapie! 

Osobne podziękowania należą się Sopockiej Szkole Wyższej za aktywny udział               w projekcie oraz ugoszczenie finału regionalnego w swoich progach, dziękujemy!

________________________________________________________________

Znamy już zwycięzców I etapu!
Oto oni:

1. Agnieszka Brzozowska, Patrycja Jabłońska, Damian Ruciński
Jolanta Kamińska – opiekun
Zespół Szkół w Lubawie

2. Jakub Szachniewicz, Bartosz Wójcik, Mikołaj Michalik
Waldemar Kotowski – opiekun
III Liceum Ogólnokształcące im. Marynarki Wojennej w Gdyni

3.Michał Kolatowski, Chrystian Wojowski, Kamil Lewandowski
Joanna Galińska – opiekun
X Liceum Ogólnokształcące im. Gdyńskich Nauczycieli Bohaterów II Wojny Światowej

4. Natalia Więckowska, Monika Krefta, Magda Kapuścińska
Anna Chyła – opiekun
Szkoły Ekonomiczno – Handlowe im. Macierzy Szkolnej w Gdańsku

5. Daniel Petrykowski, Anna Kunkel, Magdalena Pypczyńska
Waldemar Kotowski – opiekun
III Liceum Ogólnokształcące im.Marynarki Wojennej

6. Marta Zawadzka, Anna Kotewicz, Marta Grynberg
Izabela Wiśniewska – opiekun
Liceum Ogólnokształcące im. Władysława Broniewskiego o w Lubawie

7. Marta Mykowska, Danuta Stawiarz, Anna Ziemann
Jacek Brzeziński – opiekun
III Liceum Ogólnokształcące im. Bohaterów Westerplatte w Gdańsku

8. Aleksandra Bieszke, Marta Zielezińska, Paula Szulc
Joanna Galińska – opiekun
X Liceum Ogólnokształcące im. Gdyńskich Nauczycieli Bohaterów II Wojny Światowej

9. Kamil Dzwilewski, Magdalena Zabrocka, Susanna Michałek
Jacek Brzeziński – opiekun
III Liceum Ogólnokształcące im. Bohaterów Westerplatte w Gdańsku

10. Daniel Serkowski, Aleksandra Głodowska, Szymon Mazur
Mirosław Szutenberg – opiekun
I LO im. Hieronima Derdowskiego w Kartuzach

Wszystkim zwycięzcom gratulujemy!

Do zobaczenia 10 kwietnia 
w Sopockiej Szkole Wyższej!

 

Mecenas projektu:

10151054_741335859240724_832692062_n

Patronat honorowy:

PATRONAT HONOROWY-MARSZALEK WOJEWODZTWA POMORSKIEGO-pion RGB-ONLY FOR WEB-2012PHon_PMG_PAGdynia    sopotkuratorium

Partner Strategiczny:

SSW

Sponsorzy:

logo FunmotionLOGOTYP Wspinalnia fala sopot logoavatar_1024x1024

CD_Projekt_RED_logo_png bl   10156981_10203176380799369_1180118509_n10152814_481638715296622_1836563868_n

 

Patronat medialny:

1613991_815325615184255_1024585263_o 1614222_815325645184252_72842822_o 1966218_815325678517582_861432557_o

________________________________________________________________

Rusza kolejna edycja NZP!

W regionie Trójmiejskim trwają przygotowania IX edycji konkursu
Najlepszych Zajęć z Przedsiębiorczości!

Jeżeli jesteś uczniem szkoły ponadgimnazjalnej w województwie pomorskim i chcesz:

  • Wykształtować w sobie postawę młodego przedsiębiorcy
  • Działać praktycznie i poznać tajniki biznesu
  • Zdobyć wiedzę i umiejętności przez doświadczenie
  • Rozwinąć swoją kreatywność i pomysłowość

To ten konkurs jest właśnie dla Ciebie!

Wyjdź poza ramy i poznaj przedsiębiorczość w praktyce!

Co musisz zrobić? Zbierz 3-osobową drużynę, znajdź nauczyciela, który będzie Waszym opiekunem i do dzieła! Czekają na Was nowe doświadczenia i atrakcyjne nagrody!

 

Harmonogram IX edycji konkursu

Zapisy: 17 marca – 31 marca 2014

Etap I – etap internetowy: 17 marca – 31 marca 2014 (rozwiązanie case study)

Ogłoszenie wyników: 1-2 kwietnia 2014

Etap II – finał regionalny: 7 -14 kwietnia 2014

Etap III – finał ogólnopolski: 26 kwietnia 2014

 

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych!

 

Regionalny koordynator projektu:
Joanna Rybka
j.rybka@sfbcc.org.pl , tel: +48 500 462 414

Comments are closed.