Warszawa

Kolejna edycja konkursu “Najlepsze Zajęcia z Przedsiębiorczości” w Warszawie już za nami! Pragniemy serdecznie podziękować wszystkim gościom, zespołom wraz z nauczycielami za przybycie i wzięcie udziału w wydarzeniu.

Jednocześnie gratulujemy laureatom konkursu:

I miejsce – Karolina Kasprzyk, Mikołaj Trojanowski, Zuzanna Moroz
(IX LO im. Klementyny Hoffmanowej w Warszawie)
II miejsce – Magdalena Komorowska, Mateusz Gortat
(XXXVII LO im. Jarosława Dąbrowskiego w Warszawie)
III miejsce – Arleta Stanisławska, Marta Moleń, Tomasz Nasiłowski
(Technikum Gastronomiczno-Hotelarskie nr 1 w Warszawie)
Już dziś zapraszamy szkoły do wzięcia udziału w kolejnej, X edycji konkursu!

laureaciSONY DSC

Mamy przyjemność przedstawić listę zespołów, które zakwalifikowały się do ETAPU REGIONALNEGO KONKURSU!

  1. Maria Szumowska, Hanna Górczyńska, Michał Rosłon
  2. Bartłomiej Liwski, Monika Walczak, Kacper Motrenko
  3. Arleta Stanisławska, Marta Moleń, Tomasz Nasiłowski
  4. Maciej Dąbrowski, Jakub Świgoń, Miłosz Parszewski
  5. Szymon Krzysztoszek, Janusz Pachnik, Adrian Castillo Aquirre
  6. Magdalena Komorowska, Magda Rakowska, Mateusz Gortat
  7. Krzysztof Knapczyk, Adam Urbański, Tomasz Czernuszenko
  8. Karolina Kasprzyk, Mikołaj Trojanowski, Zuzanna Moroz
  9. Karolina Urbaniak, Aleksander Odziemkowski, Antoni Skrobisz
  10. Aleksandra Ornatek, Michał Sieńko, Dominik Wcześniak

*kolejność zespołów nie odzwierciedla ilości zdobytych punktów

ZWYCIĘSKIE ZESPOŁY ZAPRASZAMY NA FINAŁ REGIONALNY, KTÓRY ODBĘDZIE SIĘ 12. KWIETNIA NA WYDZIALE ZARZĄDZANIA UNIWERSYTETU WARSZAWSKIEGO.

ul. Szturmowa 1/3, Budynek B – Aula B

Przewidywany czas trwania konkursu: 12:00-17:00

(Dokładny harmonogram oraz dodatkowe informacje zostaną przesłane na maile grupowe).

W przypadku jakichkolwiek pytań, wątpliwości, zapraszam do kontaktu.

Kontakt do Koordynatora – NZP 2014 Warszawa
Dominika Grabowska
d.grabowska@sfbcc.org.pl
+48 793 102 773

PARTNERZY REGIONU WARSZAWA:

UW WZ

www.wz.uw.edu.pl/

Wydział Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego to najstarszy Wydział Zarządzania w tej części Europy. Ponad 7 tysięcy studentów na kierunkach Zarządzanie oraz Finanse, Rachunkowość i Ubezpieczenia. Wysoka jakość kształcenia i prostudencka atmosfera studiowania.

 

Nauka Jazdy Goclaw logo 250pxwww.naukajazdygoclaw.pl/

Nauka Jazdy “Gocław” jest nowoczesną placówką edukacyjną na poziomie Unii Europejskiej. Kursy prawa jazdy przeprowadzane są na najwyższym poziomie. Ośrodek zaprasza na: kursy prawa jazdy kategoria B, jazdy doszkalające (dla osób po niezdanym egzaminie, osób chcących poczuć się pewnie na drodze, a której posiadają już prawo jazdy kategorii B, jak również dla obcokrajowców).

logo_AT_transparent (1)www.akademiatanca.pl/

Szeroka oferta Akademii Tańca M&I Sulewscy pozwala każdemu na wybór stylu, który najbardziej odpowiada jego temperamentowi oraz upodobaniom. Uczęszczając na kurs tanga argentyńskiego zdobędziecie świadomość ruchów w parze, salsa i kizomba rozpalą Wasze zmysły, a zumba wyzwoli ogromne pokłady energii. Organizujemy również lekcje tańca dla narzeczonych obejmujące m.in. pierwszy taniec, czy też naukę walca angielskiego.

onepress_logo (1)

www.onepress.pl/ Sprawdź ofertę naszego partnera:

DZIWNI_obwoluta_podglad

36STRA_okladka.ai

gield3

GOANMA_okladka.indd

GOGLOB

GRYWAL_okladka.ai

 

 

IDEREK

JAKSPR_okladka

jazopo

MAPMYB_okladka

MAWEFI_okladka.ai

nasawp

negoco

pelmoc

pralez

promoc

przywy

 

SZTRYNzakrsm

 

RESOME_okladka_podglad

rework

SZEPOZ_okladka

wallst

zapopi

zbuddt

 

 

ZARATY_okladka

 

 

 

 

 

 

 

logotyp wodny parkwww.wodnypark.com.pl/

Wodny Park zaprasza: pływalnia olimpijska 50m x 25m oraz kompleks rekreacyjny – baseny: rekreacyjny i do nauki pływania, brodzik dla dzieci ze zjeżdżalnią w kształcie słonia, wanny do masażu podwodnego typu whirlpool, sztuczna rzeka o wartkim nurcie przypominającym górski potok, zjeżdżalnie w formie rury o długości 45 i 72 metrów z osobnymi lądowiskami, zjeżdżalnia odkryta wewnątrz hali basenowej, zewnętrzny odkryty basen całoroczny z podgrzewaną wodą połączony rękawem z główną halą basenową, wodospady , gejzery – woda ozonowana

logotypy (1)

http://www.teatrdramatyczny.pl/

Teatr dramatyczny m.st. Warszawy to połączenie Teatru Dramatycznego m.st. Warszawy im. Gustawa Holoubka i Teatru na Woli im. Tadeusza Łomnickiego. Teatr został założony w 1949 r.

hulakula

http://www.hulakula.com.pl/

Hulakula znajduje się w samym sercu warszawskiego Powiśla – jednej z najbardziej malowniczych dzielnic stolicy, w podziemiach ultranowoczesnego gmachu Biblioteki Uniwersyteckiej. To największe w mieście miejsce dedykowane ludziom od 1 do 100 roku życia. Hulakula to nie tylko doskonale zaprojektowane tory do gry w kręgle – to multitematyczny kompleks poświęcony dobrej zabawie, w którym każdy znajdzie rozrywkę dla siebie.

PZU LOGO CMYK (1) copy

http://www.pzu.pl/

Grupa Kapitałowa Powszechnego Zakładu Ubezpieczeń SA (Grupa PZU) jest jedną z największych instytucji finansowych w Polsce, a także Europie Środkowo-Wschodniej. Jako spadkobierca ponad 200-letniej tradycji, PZU od wielu lat zapewnia kompleksową ochronę ubezpieczeniową we wszystkich najważniejszych dziedzinach życia prywatnego, publicznego i gospodarczego. Oprócz działalności ubezpieczeniowej Grupa PZU prowadzi także działalność w zakresie zarządzania otwartym funduszem emerytalnym, funduszami inwestycyjnymi i programami oszczędnościowymi.

KONKURS POD PATRONATEM HONOROWYM:

logo na najlepsze

 

 

 

wojewoda

 

Wojewoda Mazowiecki

 

Mazowiecki Kurator Oświaty

 

 

 

KONKURS POD PATRONATEM MEDIALNYM:

http://www.students.pl/

Serwis dlaStudenta.pl jest największym w Polsce portalem skierowanym do studentów, absolwentów uczelni wyższych oraz szkół średnich. Co miesiąc dociera do ponad miliona osób w wieku 18-35 lat. To gigantyczne kompendium wiedzy o wszystkim, czego potrzebuje student – od oferty edukacyjnej uczelni wyższych i szkół językowych, poprzez oferty pracy i mieszkań do wynajęcia, informacje o wydarzeniach kulturalnych, po treści life-style’owe i autorskie komentarze redakcji.

newRadioKampus

http://radiokampus.waw.pl/

Radio Kampus, rozpoczęło nadawanie 1 czerwca 2005 roku jako pierwsza akademicka stacja radiowa w warszawskim eterze. Swój program kieruje do studentów, pracowników naukowych, licealistów i wszystkich tych, których interesuje tematyka akademicka.

kierunki_net

http://www.kierunki.net/

Kierunki. net to portal prezentujący informacje dotyczące kierunków studiów możliwych do podjęcia w Polsce. To tutaj dowiesz się co i gdzie warto studiować, a także będziesz miał szansę wymienić swoje poglądy na forum.

logo_edukacja

http://edukacja.net/

Edukacja.net to zbiór najświeższych informacji, wiedzy dla studentów, uczniów i nauczycieli. To tutaj dowiesz się o najbliższych wydarzeniach edukacyjnych w Polsce takich jak chociażby targi pracy czy konkursy.

 

ZOSTAŃ PARTNEREM KONKURSU: Zainteresowanych prosimy o kontakt!

Leave a Reply