Kielce

Finał regionalny Konkursu „Najlepsze Zajęcia z Przedsiębiorczości” już za nami. Cieszymy się, że byliście z nami i pokazaliście, że jesteście kreatywnymi i otwartymi młodymi ludźmi.

Do Finału przystąpiło 10 drużyn, które godnie reprezentowały szkoły ponadgimnazjalne z naszego regionu. Jednak zwycięska drużyna mogła być tylko jedna. Do kolejnego, ogólnopolskiego etapu zakwalifikował się zespół w składzie: Anna Urbańska, Agnieszka Krzepecka, Paweł Wójcik z LO im. św. Jadwigi Królowej w Kielcach, pod opieką pani Marty Martyniuk. Gratulujemy!

Już teraz zapraszamy do udziału w przyszłorocznej edycji Konkursu „Najlepsze Zajęcia z Przedsiębiorczości”.

 Uczestnicy, Kapituła Konkursu oraz członkowie SF BCC, Kielce 9.04.2014

Prezentujemy wyniki pierwszego etapu Konkursu „Najlepsze Zajęcia z Przedsiębiorczości” w województwie świętokrzyskim.

Do drugiego etapu zakwalifikowały się następujące drużyny:

1. Marta Samburska, Klaudia Seweryn, Izabela Kubicka z Zespołu Szkół nr 2 w Chęcinach

2. Barbara Kubicka, Barbara Dudek, Piotr Żurek z Zespołu Szkół nr 2 w Chęcinach

3. Kamila Błaszczyk, Bartłomiej Chamera, Jagoda Błaszak z  Zespołu Szkół nr 2 w Chęcinach

4. Wojciech Porzuczek, Agnieszka Ubysz, Karolina Michta z LO im. św. Jadwigi Królowej w Kielcach

5. Ewa Otfinowska, Julia Lulkowska, Matylda Batóg z LO im. św. Jadwigi Królowej w Kielcach

6. Anna Urbańska, Agnieszka Krzepecka, Paweł Wójcik z LO im. św. Jadwigi Królowej w Kielcach

7. Natalia Salwa, Aleksandra Salwa, Katarzyna Główka z III LO z Oddziałami Integracyjnymi im. Cypriana Kamila Norwida w Kielcach

8. Sylwia Maluszczak, Anna Wojtasińska, Angelika Fąfara z III LO z Oddziałami Integracyjnymi im. Cypriana Kamila Norwida w Kielcach

9. Zuzanna Toporek, Klaudia Kubicka, Karolina Piotrowska z III LO z Oddziałami Integracyjnymi im. Cypriana Kamila Norwida w Kielcach

10. Justyna Borcuch, Agnieszka Pajek, Paulina Porzucek z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2, Technikum nr 8 w Kielcach

Gratulujemy wszystkim drużynom, które brały udział w Konkursie!

Zwycięzców zapraszamy na Finał Regionalny, który odbędzie się 9 kwietnia w Centrum Kongresowym Targów Kielce, w sali konferencyjnej LAMBDA.

Logo NZP 2014

Tegoroczny harmonogram Konkursu:

Etap 1 (internetowy): 17 – 31.03.2014

Etap 2 (Finał regionalny): 9.04.2014

Finał regionalny odbędzie się w Centrum Kongresowym Targów Kielce.

Etap 3 (Finał ogólnopolski): 26.04.2014

Finał ogólnopolski odbędzie się w Łodzi- Politechnika Łódzka

Koordynator Projektu – Region Kielce

Magdalena Gręda- tel. 792 711 221, e-mail: m.greda@sfbcc.org.pl

Zespół Projektu:

  • Bartłomiej Dulęba – tel. 513 619 738, e-mail: b.duleba@sfbcc.org.pl
  • Ewelina Bogacz – tel. 505 973 584, e-mail: e.bogacz@sfbcc.org.pl
  • Michał Kwaśnik – tel. 510 812 369, e-mail: m.kwasnik@sfbcc.org.pl

W razie pytań

prosimy o kontakt.

Patronat Honorowy NZP 2014:

Bez tytułu

Prezydent Miasta Kielce

 

orzel-kurator-urzedowy-2

 

Partnerzy tegorocznej edycji konkursu NZP:

TK_exhibition_and_congress_centre_logo

 Targi Kielce to drugi ośrodek wystawienniczy w Europie Środkowo-Wschodniej i jeden z dwóch liderów targowych w Polsce. Firma dysponuje 90 000 m kw. powierzchni wystawienniczej, a w tym 36 000 m kw. w 7 pawilonach wystawienniczych z nowoczesną infrastrukturą. Targi Kielce to rocznie ponad 210 000 zwiedzających i gości z 56 krajów, blisko 6 500 wystawców oraz 185 000 m2 wynajętej powierzchni wystawienniczej.

 

logo pekao

 Bank Pekao SA działa od ponad 80 lat, jest jedną z największych instytucji finansowych Europy Środkowo-Wschodniej. Pod względem wartości aktywów jest drugim co do wielkości bankiem w Polsce, natomiast biorąc pod uwagę siłę kapitałową mierzoną współczynnikiem wypłacalności, Bank Pekao jest liderem wśród dużych banków w Polsce i jedną z najsilniejszych kapitałowo instytucji finansowych w Europie (współczynnik Core Tier 1 na koniec kwartału 2012 r. na poziomie 19%).

Świętokrzyski System Innowacji- logoBiuro Innowacji zostało utworzone w 2010 r. i działa w strukturach Urzędu Marszałkowskiego Województwa Świętokrzyskiego. Do zakresu zadań Biura Innowacji należy w szczególności: realizacja działań służących aktualizacji i wdrażaniu Regionalnej Strategii Innowacji Województwa Świętokrzyskiego, animowanie i kojarzenie inicjatyw oraz pogłębianie partnerstwa regionalnego, służących realizacji efektywnej polityki innowacji i poszukiwaniu efektów synergii występujących inicjatyw proinnowacyjnych oraz opracowywanie i wdrażanie projektów wspierających wdrażanie Regionalnej Strategii Innowacji Województwa Świętokrzyskiego.

 

logo wodociagiWodociągi Kieleckie działają na obszarze miasta Kielce  oraz gmin: Masłów,  Sitkówka-Nowiny i Zagnańsk. Podstawą działalności Spółki jest zaopatrzenie w wodę, odbiór i oczyszczanie ścieków oraz eksploatacja sieci i urządzeń wodociągowo-kanalizacyjnych. Rok 2014 jest wyjątkowy dla Wodociągów Kieleckich, ponieważ Spółka obchodzi 85-lecie swojego powstania. Spółka eksploatuje 44 studni głębinowych, 990,2 km przewodów wodociągowych, 5 oczyszczalni ścieków, 619 km sieci kanalizacyjnej, podaje średnio 36,8 tys. m3/d wody pitnej, posiada całkowitą zdolność produkcyjną ujęć wody 67,2 tys. m3/d.

Centrum Obsługi Inwestora działające w Wydziale Projektów Strukturalnych i Strategii Miasta Urzędu Miasta Kielce jest miejscem pierwszego kontaktu dla przedsiębiorców zainteresowanych rozpoczęciem inwestycji na terenie miasta oraz w sąsiadujących gminach. COI Kielce zajmuje się szeroko rozumianą promocją gospodarczą, współpracą z lokalnymi przedsiębiorcami i firmami zagranicznymi. Jest partnerem Polskiej Agencji Informacji i Inwestycji Zagranicznych, pracuje na standardach wyznaczonych przez Agencję.

 

Centrum Nauki i Biznesu "Żak"

Obecnie Centrum Nauki i Biznesu „Żak” posiada oddziały w 80 miastach. Fakt, iż w każdym regionie kraju istnieje kilka naszych placówek edukacyjnych pozwala nam szczycić się mianem największej OGÓLNOPOLSKIEJ firmy edukacyjnej.W chwili obecnej w naszych oddziałach kształci się kilkadziesiąt tysięcy słuchaczy, których zaufanie i zadowolenie przyczyniają się do ciągłego rozwoju szkoły.

 

Empik School

Empik school to największa i najdłużej działająca sieć szkół językowych w Polsce. W 34 szkołach uczymy rocznie ponad 50 000 osób. Empik school oferuje całą gamę języków do wyboru: oprócz podstawowych języków europejskich: angielskiego, francuskiego, hiszpańskiego, niemieckiego, rosyjskiego, włoskiego, a na życzenie można również nauczyć się bardziej egzotycznych języków, takich jak japoński, arabski, chiński.Szkoła prowadzi kursy na wszystkich poziomach zaawansowania i dla wszystkich grup wiekowych.

Agencja Muzyczna Pro-Sound

Agencja muzyczna Pro-Sound – właścicielem firmy jest Michał Kwaśnik- student oraz członek SF BCC. Agencja Pro-Sound istnieje od 2010 roku i od tego momentu sukcesywnie się rozwija inwestując w kolejne komponenty systemów nagłaśniających produkowanych przez czołowych producentów. W chwili obecnej firma podejmuje się zleceń w każdych warunkach – w plenerze oraz we wnętrzach.

Twój StartUp

Fundacja Rozwoju Przedsiębiorczości “Twój StartUp” zrzesza ludzi ambitnych i pełnych ciekawych pomysłów. Umożliwia im połączenie teoretycznej wiedzy zdobytej podczas studiów z wiedzą praktyczną, którą mogą nabyć tylko i wyłącznie samodzielnie prowadząc swoją firmę. Dzięki naszej opiece, każdy ma szansę na szybsze osiągnięcie swojego sukcesu biznesowego.

 

Szkoła jazdy "Enigma"

Enigma – profesjonalna szkoła nauki jazdy. Od dawna znana i ciesząca się pozytywną opinią szkoła jazdy
w Kielcach. Możesz liczyć na doświadczenie wykwalifikowanej kadry instruktorów i pomoc na każdym etapie kursu prawda jazdy. Znajdziesz tutaj szeroki wachlarz ofert kursów od kategorii A kończąc na C+E – zainteresowanych zapraszamy do kontaktu.

 

Konkurs pod Patronatem:

Radio Kielce

 

Radio Plus Kielce

 

echo dnia

 

 

echodnia-eu

 

Znajdziesz nas również na:

Facebook

 

Comments are closed.