Częstochowa

Witajcie!

Po finale pełnym wrażeń i burzliwych naradach kapituły oceniającej udało się wyłonić finalistów “Najlepszych Zajęć z Przedsiębiorczości” w Częstochowie.

Z radością chcemy przedstawić finałowe trzy zespoły:

Pierwsze miejsce:

Patryk Gaj, Hubert Olszok, Robert Gołek
Zespół Szkół nr 1 im. Adama Mickiewicza w Lublińcu
opiekun – Małgorzata Radzioch

Drugie miejsce:

 Daria Chochorowska, Maciej Stefanów, Kamil Kowalczyk
Zespół Szkół Ekonomicznych im. Gen. Stefana Roweckiego ,,Grota” w Opolu
opiekun – Damian Kaźmierczak

Trzecie miejsce:

Marcelina Pęsik, Julia Raida, Karolina Ogiołda
Zespół Szkół nr 1 im. Adama Mickiewicza w Lublińcu
opiekun – Małgorzata Radzioch

Serdecznie gratulujemy finalistą, życzymy sukcesów i jednocześnie zapraszamy do uczestnictwa w “Najlepsze Zajęcia z Przedsiębiorczości” już za rok.

Przypominamy, że Finał Ogólnopolski odbędzie się 26 kwietnia 2014 w Łodzi.

_______________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

Z radością chcemy przedstawić i pogratulować finalistom tegorocznego konkursu
“Najlepsze zajęcia z przedsiębiorczości” 2014 r. w Częstochowie
(kolejność drużyn jest przypadkowa):

1. Ewelina Datko, Andżelika Konieczna, Hania Mielczarek
Publiczne Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi przy RCKJO Opolu
opiekun – Ewa Michalska

2. Anita Magiera, Gabriela Kozłowska, Wioletta Zych
VII Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika w Częstochowie
opiekun – Sylwia Denis

3. Karolina Tomżyńska, Karolina Rykała, Konrad Fatyga
Zespół Szkół Ekonomicznych Technikum nr 3 w Częstochowie
opiekun – Elżbieta Kiczek

4. Patryk Gaj, Hubert Olszok, Robert Gołek
Zespół Szkół nr 1 im. Adama Mickiewicza w Lublińcu
opiekun – Małgorzata Radzioch

5. Igor Siwek, Marcin Kowalik, Dawid Irasiak
XII Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Żeromskiego w Częstochowie
opiekun – Rafał Nocuń

6. Marta Pilichowska, Magdalena Klimczak, Martyna Mrozik
Zespół Szkół Ekonomicznych w Częstochowie
opiekun – Elżbieta Kiczek

7. Marcelina Pęsik, Julia Raida, Karolina Ogiołda
Zespół Szkół nr 1 im. Adama Mickiewicza w Lublińcu
opiekun – Małgorzata Radzioch

8. Daria Chochorowska, Maciej Stefanów, Kamil Kowalczyk
Zespół Szkół Ekonomicznych im. Gen. Stefana Roweckiego ,,Grota” w Opolu
opiekun – Damian Kaźmierczak

9. Bartłomiej Dudek, Kamil Misztal, Olaf Bombik
XII Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Żeromskiego w Częstochowie
opiekun – Rafał Nocuń

10. Patryk Jeziorski, Jakub Sztandera, Konrad Szajkowski
Zespół Szkół Ekonomicznych w Częstochowie
opiekun – Alicja Olbińska

Wszystkie zespoły wraz z opiekunami zapraszamy 11.04.2014 roku na finał regionalny, które odbędzie się w Akademii Jana Długosza Wydział Filologiczno-Historyczny,
przy al. Armii Krajowej 36a, w sali 26 o godz. 9:30.

Harmonogram finału regionalnego:
9:30 – 9:45 Rejestracja zespołów
9:45 – 10:00 Powitanie
10:00 – 11:00 Rozwiązywanie case study
11:00 – 11:45 Sprawdzanie case study przez kapitułę (przerwa dla uczestników)
11:45 – 12:35 Prezentacje drużyn przed kapitułą
12:45 Ogłoszenie wyników – zakończenie finału regionalnego

Tegoroczny harmonogram Konkursu:
Etap 1 (internetowy):17 – 31.03.2014
Etap 2 (Finał regionalny): 11.04.2014
Etap 3 (Finał ogólnopolski): 26.04.2014

Comments are closed.