Powrót do aktualności


Kwi 1

Szkolenie już dzisiaj!

Szkolenie już dzisiaj!

Kochani!

Po ilości potwierdzeń obecności na szkoleniu czujemy, że platforma będzie wypełniona po brzegi! Będziemy więc Was dzisiaj serdecznie wyczekiwać. <3 Dostaliśmy też liczne zapytania, czy mogą brać w nim udział osoby spoza konkursu?
Szkolenie jest przeznaczone niestety tylko dla uczestników konkursu, zainteresowanych opiekunów zespołu oraz osób bezpośrednio związanych z finałami regionalnymi.

Kto poprowadzi szkolenie?
Hanna Wiczanowska
– Doktorantka z zakresu nauk prawnych na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu.
– Entuzjastka przemawiania publicznego oraz technik ewaluacji. Trener i mentor z tego zakresu. Jej kompetencjom zaufali: Jeronimo Martins Polska S.A., GlaxoSmithKline (biuro w Poznaniu), Niezależne Zrzeszenie Studentów oraz SF BCC.
– Przygotowywała ona swoją mentorowaną do wystąpienia podczas międzynarodowej konferencji International Investment Summit wygłaszanego przez przedstawicielami branży inwestycyjnej z całej Europy.
– Finalistka Konkursu Ewaluacji w j. angielskim na poziomie europejskim oraz zdobywczyni 3. miejsca w finale Mistrzostw Polskich w mowach improwizowanych.
– Pełniła ona funkcję prezesa i wiceprezesa ds. edukacji w anglojęzycznym klubie Toastmasters Verbal Victory w Poznaniu, co pozwoliło jej zrozumieć mechanizmy zarządzania klubem oraz motywowania członków.
– Ewaluując przemówienia publiczne, korzysta z autorskich narzędzi, pozwalających na dywersyfikację technik informacji zwrotnej w zależności od charakteru i celu przemówienia, etapu rozwoju mówcy oraz jego mocnych stron.

Czego się dowiecie?
– jak wyznaczyć cel przemówienia w aspekcie tematu i potrzeb widowni,
– czym jest przemówienie perswazyjne na przykładzie “elevator pitch”,
– czym jest szeroko wykorzystywany wśród firm storytelling,
– jakie znaczenie ma komunikacja niewerbalna w kontekście wiarygodności mówcy.

Dzisiaj, godzina 19:30- słyszymy się! 🙂

Powrót do aktualności
Zgłoś się i wygraj NAJLEPSZE nagrody!

Dołącz do najlepszej w Polsce
organizacji młodych przedsiębiorców