O NAS

NAJLEPSZE ZAJĘCIA Z PRZEDSIĘBIORCZOŚCI

Menadżer ogólnopolskiej NZP

Wojciech Fokczyński

Menedżer Ogólnopolski

Jest menedżerem naszego projektu i sprawuje pieczę nad wszystkim, co wychodzi spod naszych skrzydeł. Do jego kompetencji z kolei należy trzymanie w ryzach zespołu, pilnowanie terminów, delegowanie zadań, wyznaczanie kierunków i przede wszystkim dopilnowywanie, żeby zespół w samym NZP widział nie tylko przymus działania, ale również misję i dobrą zabawę! 

Dział ds. kontaktów zewnętrznych!

Mateusz Kowalewicz

Koordynator działu

Członkowie tego działu mają bardzo odpowiedzialne zadanie – to od nich zależy, kto będzie nas promował!  Zespół pod kierownictwem Mateusza kontaktuje się z potencjalnymi członkami kapituły, czuwa nad pozyskaniem patronów, prelegentów oraz sędziów konkursu.  

MIKOŁAJ

klaudia

monika

kasia

Dział ds. kontaktu ze szkołami!

Ola Nawrot

Koordynator działu

W trakcie tworzenia tegorocznej edycji projektu jej zespół kontaktuje się̨ ze wszystkimi szkołami w Polsce, również̇ Twoją! Jeżeli chcecie mieć́ pewność́, że mail dojdzie do nauczyciela, który będzie chciał zostać́ opiekunem Waszej grupy – dajcie mu znać́! Zdziwilibyście się̨, ile szkół jest w naszej bazie! 

zuzia

michał

Dział ds. Fundraising’u!

Ewa Bojke

Koordynator działu

Jest to najliczniejszy dział w naszym projekcie.  Zespół, którym kieruje Ewa, odpowiada za pozyskiwanie partnerów do naszego wydarzenia. Wysyłają mnóstwo maili dziennie, aby znaleźć dla nas partnerów, a dla Was super nagrody! Odpowiadają także za wyszukiwanie grantów, dzięki którym poszerzamy nasze możliwości finansowe, co wpływa na efekt końcowy naszego wydarzenia!

izabela

daniel

kornel

natalia

szymon

marta

angelika

karol

Dział public relations!

Ania Cieszyńska

Koordynator działu

Pod kierownictwem Ani zespół bardzo ciężko pracuje, by stworzyć dla Was grafiki przykuwające uwagę Członkowie zespołu planują strategię marketingową i prowadzą social media (Facebook i Instagram), gdzie specjalnie dla Was wyszukują ciekawostki biznesowe. PR jest także odpowiedzialne za organizowanie webinarów, a także tworzenie filmików czy grafik.

paulina

urszula

szymon

damian

mateusz

Dział ds. kontaktu z ambasadorami!

Wojtek Fokczyński

Koordynator działu

Jego zespół odpowiada za przeprowadzenie rekrutacji oraz współpracę z uczniami szkół średnich w ramach programu Ambasadorskiego NZP.  Zespół sprawuje pieczę nad ambasadorami, a także tworzy z nimi posty promujące NZP wśród ich kolegów.

marta

michał