» Kapituła

Kapituła

FINAŁ OGÓLNOPOLSKI | Katarzyna Dyczek

FINAŁ OGÓLNOPOLSKI | Katarzyna Dyczek

Dyrektorka marketingu x-komu, al.to i combatu.

Zarządza pracą zespołów odpowiedzialnych za wszystkie akcje promocyjne i reklamowe spółek.
W działaniach marketingowych stawia na nieszablonowość, innowacyjność i umiejętność analizy danych.

FINAŁ OGÓLNOPOLSKI | Hanna Wiczanowska

FINAŁ OGÓLNOPOLSKI | Hanna Wiczanowska

Entuzjastka przemawiania publicznego oraz technik ewaluacji. Trener i mentor z tego zakresu.

Doktorantka z zakresu nauk prawnych na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Jej kompetencjom zaufali: Jeronimo Martins Polska S.A., GlaxoSmithKline (biuro w Poznaniu), Niezależne Zrzeszenie Studentów oraz SF BCC.

Finalistka Konkursu Ewaluacji w j. angielskim na poziomie europejskim. Jest ona ponadto finalistką na poziomie europejskim oraz zdobywczynią 3. miejsca w finale Mistrzostw Polskich w mowach improwizowanych.

Pełniła ona funkcję prezesa i wiceprezesa ds. edukacji w anglojęzycznym klubie Toastmasters Verbal Victory w Poznaniu.

FINAŁ OGÓLNOPOLSKI | Beata Dzidzińska

FINAŁ OGÓLNOPOLSKI | Beata Dzidzińska

Prezes Zarządu Fundacji SF BCC.

Ukończyła Finanse i Rachunkowość oraz Project Management na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu. Swoją karierę zawodową rozpoczęła od obsługi klienta, sprzedaży oraz księgowości wewnętrznej i świadczenia usług rachunkowych.

Fundację poznała podczas Festiwalu BOSS we Wrocławiu. U progu wejścia do Zarządu Regionu Wrocław postawiła wszystko na jedną kartę i wystartowała na Prezesa Zarządu Fundacji SF BCC.

Uważa, że w życiu nie ma rzeczy niemożliwych. Szczerze mówi o tym, że nie marzy o sukcesie, tylko na niego pracuje. Jej ulubionym mottem są słowa Jana Pawła II- „Musicie od siebie wymagać, nawet gdyby inni od Was nie wymagali”.

Śląskie

Śląskie

📍Rafał Młynarski – dwudziestojednoletni twórca i redaktor radia Fiat, zwycięzca ogólnopolskiego konkursu krasomówczego imienia Wojciecha Korfantego z 2016 roku. W wolnej chwili youtuber i influencer.

📍Adam Bednarek – Przewodniczący SFBCC Regionu Częstochowa, w poprzednich latach przewodniczący komisji do spraw edukacji i samorządów uczniowskich w Młodzieżowej Radzie Miasta XIV w kadencji , wieloletni lider programów społeczno-obywatelskich.

📍Małgorzata Mularczyk – koordynator XV edycji Najlepszych Zajęć z Przedsiębiorczości w regionie Częstochowa

📍Anna Sroka – wiceprzewodnicząca do spraw rozwoju w regionie Częstochowa

Podlaskie

Podlaskie

dr inż. Romuald Ziółkowski – Wydział Inżynierii Zarządzania Politechnika Białostocka,

Paulina Mojsak – Wiceprezes i dyrektor do spraw rozwoju Studenckiego Forum Business Centre Club,

Anna Siebiatyńska – koorynator XIV edycji Najlepszych Zajęć z Przedsiębiorczości w regionie Białystok.

Pomorskie

Pomorskie

📍 Arkadiusz Naruk – warsztatowiec przemówień publicznych ANARUK.PL oraz Toastmasters

📍 Magdalena Markiewicz – Prodziekan ds. rozwoju i współpracy z biznesem na Uniwersytecie Gdańskim

📍 Patryk Biliński – vice przewodniczący SF BCC Trójmiasto

Świętokrzyskie

Świętokrzyskie

Joanna Rudawska jest Adiunktem na Uniwersytecie Jana Kochanowskiego w Kielcach oraz pełni funkcje Kierowniczki Działu Projektów Rozwojowych w Kieleckim Parku Technologicznym.

Magdalena Wydrych– pełni funkcję Wiceprzewodniczacej oraz Koordynatorki działu Human Resources w Studenckim Forum Business Centre Club w regionie Kielce. Przewodnicząca koła naukowego Koncept na Uniwersytecie Jana Kochanowskiego w Kielcach.

Konrad Jóźwik– przewodniczący Studenckiego Forum Business Centre Club region Kielce oraz lider Szlachetnej Paczki Kielce Wschód.

Wielkopolskie

Wielkopolskie

Hanna Wiczanowska – Doktorantka z zakresu nauk prawnych na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu.
Entuzjastka przemawiania publicznego oraz technik ewaluacji. trener i mentor z tego zakresu. Jej kompetencjom zaufali: Jeronimo Martins Polska S.A., GlaxoSmithKline (biuro w Poznaniu), Niezależne Zrzeszenie Studentów oraz SF BCC. Finalistka Konkursu Ewaluacji w j. angielskim na poziomie europejskim. Jest ona ponadto finalistką na poziomie europejskim oraz zdobywczynią 3. miejsca w finale Mistrzostw Polskich w mowach improwizowanych. Pełniła ona funkcję prezesa i wiceprezesa ds. edukacji w anglojęzycznym klubie Toastmasters Verbal Victory w Poznaniu.

dr Joanna Mazurkiewicz – wykładowca Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu

Weronika Hejman – przewodnicząca SFBCC region Poznań

Bartłomiej Piasek – ubiegły przewodniczący SFBCC region Poznań, ekspert ds. kryzysowych

Warmińsko-mazurskie

Warmińsko-mazurskie

📍 Dr Tomasz Wierzejski – Prodziekan ds. planów i programów kształcenia Wydział Nauk Ekonomicznych UWM, Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie. Jest absolwentem Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie. Jego zaangażowanie, entuzjazm, pozytywne nastawienie i świetny kontakt ze studentami zostały docenione szczególnie w 2017 roku, gdy decyzją społeczności uniwersyteckiej został Belfrem Roku 2017 w uczelnianym plebiscycie.

📍 Jolanta Taperek – Właściciel i Dyrektor Zarządzająca Modern School (od 2004 roku), a także Modern Training Center Poland. Trener zmiany, trener biznesu z międzynarodowym certyfikatem American Certification Institute (ACI) oraz certyfikowany coach Noble Manhattan Coaching (NMC). Jest praktykiem i bardzo doświadczonym menadżerem – od prawie 16 lat prowadzi swoją szkołę językową.

📍 Ewelina Zdancewicz-Pękala – Prezes Olsztyn Toastmasters i jeden z pierwszych członków stowarzyszenia. Mistrzyni przemówień publicznych. Z wykształcenia jest pedagogiem i dziennikarzem. W swojej karierze zawodowej pracowała jako dziennikarka, pełniła funkcję zastępcy redaktora naczelnego. Świetnie czuje się w SEO copywritingu, prowadzeniu rekrutacji, zarządzaniu zespołem. Jej szkolenia nie mają sobie równych.

Mazowieckie

Mazowieckie

Justyna Zawada– w zeszłym roku koordynatorka Najlepszych Zajęć z Przedsiębiorczości, a obecnie przewodnicząca Warszawskiego Studenckiego Forum Business Centre Club. Była studentka Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego i obecna studentka Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie.

Michał Pięciorek – Wiceprezes Zarządu i Dyrektor do spraw operacyjnych na skalę ogólnopolską w Studenckim Forum Business Centre Club. Były pracownik Business Centre Club oraz Członek Prezydium ds. Projektów w Parlamencie Studenckim Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach.

Dolnośląskie

Dolnośląskie

📍 Marharyta Zhupanyk – przewodnicząca Studenckie Forum Business Centre Club Region Wrocław. Charakteryzuje ją umiejętność podejmowania trudnych decyzji, pewność siebie, a także dążenie do realizacji założonych celów. Rita to prawdziwy lider. 💪 😄 Studiuje kierunek Zarządzanie na @Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu. 📚🧠 Wykorzystuje zdobyte doświadczenie i wiedzę w dalszych działaniach naszej organizacji oraz rozwoju całego Regionu. Marharyta to osoba odważna i otwarta na nowe wyzwania, do których zawsze podchodzi optymistycznie. Poza nauką i działalnością w SF BCC lubi podróżować, ✈️ zwiedzać nowe kraje i spędzać czas wolny w miłym towarzystwie.

📍 Radosław Owczarczyk – swoją pierwszą działalność gospodarczą, bazującą na modelu subskrypcyjnym, otworzył w wieku 23 lat. 😮 Współpracował przy tworzeniu sieci punktów kurierskich Pakersi (blisko 100 placówek w Polsce). W latach 2014-2015 był koordynatorem sprzedaży w sieci klubów fitness. W 2015 wystąpił jako prelegent największego w Polsce festiwalu biznesu – Boss Festival. 😎 Obecnie jest związany z projektem Survival Race oraz Wielkie Otrzęsiny Wrocławia.

📍 Marek Domagała – mikroprzedsiębiorca i doradca biznesowy; członek Rady Doradców Loży Dolnośląskiej Business Centre Club; członek Zespołu ds. Polityki Regionalnej, Gospodarki Przedsiębiorczości i Innowacji Wojewódzkiej Rady Dialogu Społecznego Województwa Dolnośląskiego; członek Rady Dolnośląskiego Oddziału Wojewódzkiego Narodowego Funduszu Zdrowia; członek rad nadzorczych kapitałowych spółek handlowych, wieloletni menedżer, absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego, Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie oraz MBA na Francuskim Instytucie Zarządzania w Warszawie.

Zgłoś się i wygraj NAJLEPSZE nagrody!

Dołącz do najlepszej w Polsce
organizacji młodych przedsiębiorców