Partnerzy 2013

Ogólnopolscy:

www.delia.pl Delia Cosmetics. Niezwykle bogate portfolio kosmetyczne – ponad 400 produktów, sprzedaż na całym świecie oraz miliony zadowolonych klientów. Kosmetyki Delii mają ugruntowaną pozycję na rynkach zagranicznych w 34 krajach na całym świecie – czytaj więcej

www.klasypolicyjne.pl Ogólnopolski dostawca odzieży dla Policji oferuje licealistom z klas mundurowych swoją profesjonalną odzież. Ubieramy klasy policyjne i wojskowe gwarantując pełne zadowolenie.

www.p.lodz.pl Politechnika Łódzka jest jedyną uczelnią techniczną w regionie i jedną z największych w kraju. Jest autonomiczną szkołą wyższą. Obecnie w uczelni kształci się ponad 20 000 studentów na 9 wydziałach.

www.pizzaportal.pl Pizzaportal.pl jest największym w Polsce portalem za pośrednictwem którego możemy zamówić jedzenie przez internet. Udostępnia ponad 2400 restauracji w całej Polsce. Jest częścią największego na świecie koncernu Delivery Hero.
Zapraszamy do wygodnego zamawiania www.pizzaportal.pl

www.technitel.pl Firma Technitel Polska została utworzona w 2005 roku. Jej kapitał to wiedza i doświadczenie ludzi będących pionierami techniki światłowodowej w Polsce. Doświadczenie gromadzone podczas projektowania, budowy i nadzoru licznych inwestycji zaowocowało powstaniem idei stworzenia nowoczesnego, ergonomicznego i łatwego w montażu systemu pasywnych elementów toru światłowodowego.

www.image-group.pl Image group to niezależna łódzka organizacja public relations, działająca non-profit. Zajmujemy się budowaniem i wdrażaniem strategii pr – głównie dla stowarzyszeń, fundacji i innych organizacji pozarządowych. Specjalizujemy się w kampaniach 1%.

Comments are closed.