Partnerzy 2012

Ogólnopolscy:

www.klasypolicyjne.plOgólnopolski dostawca odzieży dla Policji oferuje licealistom z klas mundurowych swoją profesjonalną odzież. Ubieramy klasy policyjne i wojskowe gwarantując pełne zadowolenie.

www.mobilems.pl MobileMS działa na rynku usług turystycznych od 2008 roku. Sprawnie korzystając z rożnych technologii i rozwiązań, projektujemy i wdrażamy systemy informacyjne na miarę potrzeb klienta. Z pasją tworzymy innowacyjne rozwiązania, dlatego angażujemy się w projekty, które oferują nowe wyzwania i problemy.

www.p.lodz.pl Politechnika Łódzka jest jedyną uczelnią techniczną w regionie i jedną z największych w kraju. Jest autonomiczną szkołą wyższą. Obecnie w uczelni kształci się ponad 20 000 studentów na 9 wydziałach.

www.sniezka.pl Fabryka Farb i Lakierów Śnieżka S.A. jest jednym z czołowych producentów farb i lakierów w Polsce (zarówno w ujęciu ilościowym jak i wartościowym). Tak wysoką pozycję rynkową firma osiągnęła w przeciągu zaledwie 20 lat – początki Firmy sięgają bowiem roku 1984. Zakład zatrudniał wtedy – łącznie z właścicielami – od kilku do kilkunastu osób.

www.technitel.pl Firma Technitel Polska została utworzona w 2005 roku. Jej kapitał to wiedza i doświadczenie ludzi będących pionierami techniki światłowodowej w Polsce. Doświadczenie gromadzone podczas projektowania, budowy i nadzoru licznych inwestycji zaowocowało powstaniem idei stworzenia nowoczesnego, ergonomicznego i łatwego w montażu systemu pasywnych elementów toru światłowodowego.

Regionalni z całej Polski:
www.aniolybiznesu.org Ułatwiamy inwestorom prywatnym dokonywania inwestycji w innowacyjne przedsięwzięcia poprzez znajdywanie ich na rynku i przygotowanie samych aniołów biznesu do procesu inwestycyjnego.
www.aipszczecin.pl AIP Szczecin: Akademickie Inkubatory Przedsiębiorczości ułatwiają start w biznesie poprzez innowacyjny na skalę europejską sposób na prowadzenie firmy na zasadzie pionu AIP (w programie preinkubacji), bez konieczności zakładania własnej działalności gospodarczej, co ogranicza koszty, biurokrację oraz ryzyko początkujących przedsiębiorców i pozwala im skoncentrować się na rozwijaniu swojego biznesowego przedsięwzięcia.
www.autoakademia.com.pl Łódzka auto szkoła oferuje młodzieży wysokie rabaty za postawę przedsiębiorczą.
www.bip-time.com.pl Firma Bip-Time oferuje różnorodne urządzenia do pomiaru czasu zarówno użytku codziennego jak i specjalistyczne, wszelkiego rodzaju akcesoria zegarmistrzowskie jak: baterie, paski, bransolety, szkła, itp. oraz kalkulatory: domowe, biurowe i naukowe.
www.bonito.pl Księgarnia internetowa, która zapewnia niezwykle szeroką ofertę, niskie ceny oraz obsługę najwyższej jakości. Umożliwia osobisty odbiór książek w Krakowie oraz w Warszawie. Z okazji 6 urodzin przygotowała wiele niespodzianek dla kupujących!
www.csw.torun.pl Centrum Sztuki Współczesnej “Znaki Czasu” Centrum Sztuki Współczesnej Znaki Czasu w Toruniu, otwarte w czerwcu 2008, jest jedną z najnowszych przestrzeni dedykowanych w całości sztuce współczesnej w Polsce. Stawiając na nowoczesną, intermedialną i interdyscyplinarną formułę działania, zróżnicowany program, międzynarodowe kooperacje, stwarzając atmosferę sprzyjającą twórczemu wypoczywaniu, CSW stanowi miejsce otwartej dyskusji nad najważniejszymi zjawiskami w sztuce.
www.dancepro.pl Jagielski Dance Project szkoła tańca Piotra Jagielskiego
www.etins.edu.pl WSETINS – Wyższa Szkoła Ekonomii, Turystyki i Nauk Społecznych w Kielcach została utworzona w 2001 roku. Prowadzi zarówno 3-letnie studia I-go stopnia (licencjackie), 3,5 letnie studia inżynierskie oraz studia II-go stopnia (magisterskie). Wszystkie poziomy studiów prowadzone są w systemie stacjonarnym (dzienne) oraz niestacjonarnym (zaoczne).
www.filharmonia.wroclaw.pl Filharmonia Wrocławska im. Witolda Lutosławskiego – instytucja muzyczna we Wrocławiu, której siedziba i sala koncertowa mieści się w budynku przy ul. Marszałka Józefa Piłsudskiego 19. Filharmonia Wrocławska jest twórcą i współtwórcą wielu muzycznych festiwali. Była pierwszą filharmonią, która wprowadziła bloki i cykle koncertowe. Szczególnym jej osiągnięciem jest założenie chóru kameralnego Cantores Minores Wratislavienses
www.larr.lodz.pl Podstawą naszej działalności są kompetencje i doświadczenia, jakie zdobyliśmy w administrowaniu programami pomocowymi dla małych i średnich przedsiębiorstw jako Regionalna Instytucja Finansująca, prowadząc Regionalny Punkt Konsultacyjny oraz świadcząc usługi doradcze i finansowe dla MSP.
www.hasbro.com Hasbro Toys Enterprises, Inc. – druga pod względem wielkości firma na świecie zajmująca się produkcją zabawek, a od 2007 roku również produkcją filmową z udziałem bohaterów należących do firmy.
www.hubertdyba.pl Hubert Dyba: doświadczony trener rozwoju osobistego. Prowadzi autorskie warsztaty, m.in. Mapa komunikacji, Pozytywna komunikacja, Erystyka i retoryka, Inteligencja emocjonalna w praktyce.
www.kcbe.pl Kamil Cebulski Business Education. Fundacja została założona w styczniu 2007 roku przez młodego przedsiębiorcę Kamila Cebulskiego. Jej celem jest promocja przedsiębiorczości wśród młodzieży na terenie całego kraju.
www.lgeringer.pl Lidia Geringer de Oedenberg – polska polityk, działaczka kulturalna, od 2004 poseł do Parlamentu Europejskiego. Ukończyła studia na Akademii Ekonomicznej we Wrocławiu oraz studia podyplomowe w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie i we Francuskim Instytucie Zarządzania w Warszawie. Przez wiele lat pracowała jako dziennikarka w Telewizji Polskiej, była m.in. dyrektorem programowym wrocławskiego oddziału telewizji
www.manekin.pl Naleśnikarnia
www.maturowo.edu.pl Portal Maturowo.pl to wirtualna przestrzeń Maturzystów. Portal prowadzi platformę e-learningową oraz organizuje warsztaty przygotowujące do matury w wybranych miastach Polski. Maturowo.pl udostępnia wiedzę w praktyczny i atrakcyjny sposób.
www.matmana6.pl Serwis matmana6.pl pomaga w przygotowaniu się do matury z matematyki poprzez autorskie opracowania materiałów, które musi zrozumieć każda osoba- nawet typowy humanista Dodatkowo redakcja prowadzi darmowy kurs maturalny z matematyki na poziomie podstawowym i rozszerzonym.
www.mlodziwlodzi.pl Młodzi w Łodzi to realizowany przez Biuro Rozwoju Przedsiębiorczości i Miejsc Pracy Urzędu Miasta Łodzi program, którego celem jest zachęcanie młodych ludzi do wiązania swojej przyszłości z Łodzią.
www.muzeum.manufaktura.pl Muzeum Fabryki mieści się w jednym z budynków fabryki włókienniczej, założonej przez Izraela Poznańskiego w XIX wieku.
www.parkwodny.wroc.pl Aquapark Wrocław to nowoczesne, wielofunkcyjne centrum sportowo-rekreacyjne, które spełnia oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Znajdą tu Państwo kilka współdziałających ze sobą stref: Rekreacyjną z mnóstwem atrakcji
www.primakomp.pl – Sklepy komputerowe PrimaKomp można znaleźć w całej Polsce. Salony są zlokalizowane m.in. w Krakowie, Wrocławiu, Katowicach, Warszawie, Gdańsku, Łodzi. W swoim asortymencie mają nie tylko sprzęt i akcesoria komputerowe, lecz także sprzęt fotograficzny, telefony oraz sprzęt RTV.
www.pigmalion.eu Pigmalion- Szkoła Języków Obcych PIGMALION powstała w 1996 roku jako odpowiedź na wzrastające zapotrzebowanie rynku edukacyjnego w zakresie nauczania języków obcych. Od początku działalności w centrum zainteresowania Szkoły był Słuchacz oraz jego potrzeby.
www.profi-lingua.pl Szkoła języków obcych PROFI-LINGUA w Krakowie jest jednym z największych ośrodków nauczania języków obcych w Polsce. Ma ponad 20-letnie doświadczenie i zajmuje czołowe miejsca w rankingach szkół językowych w Polsce. Oferuje szeroki wybór w zakresie języków oraz rodzajów kursów. Wysoka jakość za rozsądną cenę!
www.purepoland.com Sieć klubów Pure oferuje: zajęcia fitness, siłownię, basen, saunę, łaźnię, strefę relaksu oraz strefę cardio. Kluby Pure znajdują się nie tylko w Polsce, lecz również za granicą!
www.sakuracenter.com SAKURA dance & beauty to nie tylko salon piękności, lecz również szkoła tańca. Poczuj delikatność swojego ciała i skorzystaj z szerokiej gamy zabiegów pielęgnacyjnych. Poczuj rytm swojego ciała i daj się ponieść tanecznym krokiem.
www.siestarest.pl Siesta Restaurante Latino powstała z myślą o ludziach pragnących przeżyć te wyjątkowe kulinarne podróże łącząc tradycyjne potrawy z wytrawnymi narodowymi daniami.
www.relax-grota.pl
Jesteśmy firmą zajmującą się ochroną zdrowia i odnową biologiczną. W marcu 2006 uruchomiliśmy grotę solną, która ma działanie lecznicze i relaksujące.
www.targikielce.pl
Targi Kielce to trzeci ośrodek wystawienniczy w Europie Środkowo-Wschodniej, rocznie to ponad 210 000 zwiedzających i gości z 56 krajów, blisko 6 000 wystawców oraz 185 000 m2 wynajętej powierzchni wystawienniczej. Targi Kielce są również organizatorem konferencji, seminariów i koncertów.
www.tnoik.torun.pl TNOIK “Dom Organizatora” Towarzystwo Naukowe Organizacji i Kierownictwa zostało założone 20 kwietnia 1925 roku jako Instytut Naukowej Organizacji – jedna z pierwszych tego typu organizacji na świecie. Realizuje swoje zadania działając w trzech obszarach: szkoleniowym (seminaria szkoleniowe, kursy, warsztaty), wydawniczym (wydawnictwa z zakresu prawa, organizacji i zarządzania) i doradczym (organizacja na zlecenie konferencji i sympozjów międzynarodowych i krajowych, doradztwo organizacyjne i prawnicze).
www.torun.fantasypark.pl Fantasy Park to międzynarodowa firma zarządzająca Parkami Rozrywki w centrach handlowych. Głównym celem Fantasy Park jest świadczenie najwyższej jakości usług z zakresu rozrywki dla szerokiego grona klientów.
www.us.edu.pl Uniwersytet Śląski jest przestrzenią, w której stykają się ze sobą tradycja i nowoczesność. Tradycję stanowi dorobek ponad 40 lat pracy naukowej i dydaktycznej, ugruntowana pozycja ośrodka akademickiego i kulturotwórczego, kuźnia kadr i talentów, a także wyspecjalizowane w pracach badawczych jednostki, unikatowe kierunki i specjalności, wybitni reprezentanci, mistrzowie i autorytety.
www.wse.krakow.pl Wyższa Szkoła Europejska im. ks. Józefa Tischnera w Krakowie to uczelnia, która wyróżnia się wysokim poziomem nauczania, jakością kształcenia językowego, indywidualnym podejściem do studenta a także realizacją wielu projektów badawczych, edukacyjnych i rozwojowych. Oferuje innowacyjne kierunki i specjalności dostosowane do potrzeb rynku pracy.
www.wsu.kielce.pl Wyższa Szkoła Umiejętności im. Stanisława Staszica w Kielcach. Uczelnia posiada najwięcej w Polsce (w sektorze uczelni niepublicznych) uprawnień ministra do prowadzenia kierunków studiów. Uczelnia jest także certyfikowanym Centrum Egzaminacyjnym języka angielskiego LCCI (London Chamber of Commerce and Industry International).
www.wseip.edu.pl WSEiP – Wyższa Szkoła Ekonomii i Prawa im. Edwarda Lipińskiego w Kielcach jest największą niepaństwową uczelnią w województwie świętokrzyskim i jedną z większych tego typu szkół w kraju. Obecnie studiuje w niej około 6000 studentów, pod kierunkiem ponad 260 nauczycieli akademickich.
www.zpsb.szczecin.pl Zachodniopomorska Szkoła Biznesu, pierwsza prywatna szkoła wyższa na Pomorzu Zachodnim i jedna z pierwszych w Polsce powstała w marcu 1993 roku. Doświadczenia zdobyte w ciągu tych lat umożliwiły utworzenie wyższej uczelni z dobrą kadrą dydaktyczną, autorskim programem nauczania oraz własną bazą materialną.
www.wzieu.pl Uniwersytet Szczeciński – Wydział Zarządzania i Ekonomiki Usług: Wydział Zarządzania i Ekonomiki Usług Uniwersytetu Szczecińskiego może poszczycić się 60 – letnią tradycją, która w połączeniu z nowoczesną infrastrukturą stwarza możliwość kształcenia na jednym z najlepszych wydziałów ekonomicznych w regionie.
www.yoga.net.plCentrum Yogi Łódź – Z nami obudzicie w sobie energię, poczujecie pełnię życia i nauczycie się prawdziwego relaksu. Poprzez praktykę asan odczujecie, jak Wasze ciało stopniowo „otwiera się”, staje się mocne i elastyczne.
www.sniezka.pl Śnieżka jest liderem rynku farb i lakierów w Polsce. Produkty tej marki stosowane są zarówno przez klientów indywidualnych, jak i firmy profesjonalnie zajmujące się budownictwem.
www.eurokreator.eu Eurokreator to eskpert w dziedzinie consultingu, szkoleń i Public Relations. Prowadzi szkolenia m.in. dla biznesu, samorządów i instytucji publicznych, instytucji rynku pracy oraz dla nauczycieli.
www.chaczapuri.eu Restauracja Gruzińskie Chaczapuri na ul. Grodzkiej 3 w Krakowie wyróżnia się wysoką jakością usług oraz smacznymi potrawami. To wspaniała kuchnia z akcentami gruzińskimi, która ma swoich wielbicieli nie tylko w Krakowie.
www.wod-kiel.com Wodociągi Kieleckie sp z o.o. świadczy usługi zakresie sieci wodociągowej, kanalizacyjnej, laboratoryjnej.
www.dynamika.net.pl Oferuje: fitness, spinning, ergometry wioślarskie, cardio, siłownię, trening indywidualny, saunę, oraz solarium.
www.filharmonia.kielce.com.pl – Filharmonia Świętokrzyska im. Oskara Kolberga w Kielcach.
www.wdk-kielce.pl Wojewódzki Dom Kultury im. Józefa Piłsudskiego w Kielcach.
www.teatr-zeromskiego.com.pl Teatr im. Stefana Żeromskiego w Kielcach.
www.kielce.uw.gov.pl Wojewoda Świętoktrzyski, Bożentyna Pałka-Koruba – polska urzędniczka samorządowa, socjolog, od 2007 roku wojewoda świętokrzyski. O pracy na tym stanowisku mówi: ostatnie doświadczenie zawodowe zupełnie świadomie pozawala mi powiedzieć, że jestem mieszkanką Ziemi Świętokrzyskiej. Nie tylko dlatego, że tu żyję, pracuję, mam rodzinę ale tak po prostu czuję.
www.zak.edu.p Obecnie Centrum Nauki i Biznesu “Żak” posiada oddziały w 81 miastach. Fakt iż w każdym regionie kraju istnieje kilka naszych placówek edukacyjnych pozwala nam szczycić się mianem największej OGÓLNOPOLSKIEJ firmy edukacyjnej.
www.zak.edu.plhttp://www.akademia-niemieckiego.pl/ Akademia Niemieckiego – innowacyjna metoda nauczania języka niemieckiego on-line, która pozwala w krótkim czasie poprawić znajomość tego języka bez wychodzenia z domu.
www.etutor.pl eTutor.pl- to internetowa szkoła języka angielskiego. Oferuje kurs angielskiego do samodzielnej nauki, wykorzystujący najnowsze osiągnięcia z dziedziny e-learningu, takie jak multireprezentacja czy algorytm indywidualnie planujący powtórki.
www.ue.wroc.pl Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu – jest nie tylko liczącym się ośrodkiem badań w dziedzinie nauk ekonomicznych i nauk o zarządzaniu, ale też jedną z największych szkół ekonomicznych w kraju i odgrywa ważną rolę w kształceniu ekonomistów, w badaniach naukowych i pracach dla gospodarki.
www.blekitnypiotrus.pl „Błękitny Piotruś” – firma, która od 1999 roku zajmuje się organizacją aktywnego wypoczynku dla dorosłych, młodzieży i dzieci, dla firm, szkół oraz osób indywidualnych. Domeną „Błękitnego Piotrusia” są rejsy i szkolenia żeglarskie i motorowodne oraz czarter jachtów i żeglarskie imprezy dla firm i szkół. W ofercie firmy można także znaleźć spływy kajakowe, wycieczki rowerowe, obozy bojerowe i narciarskie oraz kursy nurkowe.
www.kwateraglowna.pl Kwatera (Centrum Laser-Tag) – Kwatera Główna we Wrocławiu to jedno z niewielu miejsc w Polsce, gdzie masz możliwość zagrania w nowoczesny paintball laserowy. Tylko tutaj poczujecie się jak na prawdziwym polu bitwy, a przeciwnik czający się tuż za rogiem, klimatyczne podziemne labirynty, bunkry, strzelnice, antresola, kilkuset metrowe przestronne korytarze oraz doskonałe efekty dźwiękowe, które wyostrzą Wasze zmysły sprawią, że w samym środku miasta rozegracie niepowtarzalną bitwę wojowników XXI wieku!

Comments are closed.