Powrót do aktualności


Kwi 8

Inspirujące spotkanie live!

Inspirujące spotkanie live!

Drodzy uczestnicy! 💜

Dzisiaj przed ogłoszeniem wyników zapraszamy Was na spotkanie z osobą, która “przedsiębiorczość” ma w małym palcu! 💸

Przy okazji będziecie mogli stać się posiadaczami bardzo ciekawej książki. 🤓

Kim jest nasz prelegent?

Mikołaj Chaława – przedsiębiorca, inwestor, mówca publiczny i nauczyciel. Spędził ostatnie 6 lat na nauce, szkoleniach i rozwijaniu biznesu.

W wieku 21 lat rzucił studia i założył dwie firmy w dwóch różnych branżach współpracując z klientami z całej Polski. W wieku 23 lat osiągnął wolność finansową.

Spędził ponad 50 godzin na scenie szkoląc i ucząc zarządzania finansami osobistymi. Mówi biegle i naucza 2 języków obcych. Jego misją jest przekazanie swojej wiedzy i doświadczenia jak największej ilości osób chcących odnieść sukces finansowy.

✨W ostatnich latach w charakterze eksperta został zaproszony do wystąpienia w największym w Polsce podcaście biznesowym Mała Wielka Firma (https://malawielkafirma.pl/pomysly-od-mlodych-w-biznesie) oraz wywiadu w telewizji WTK na temat Inteligencji Finansowej (https://www.youtube.com/watch?v=FG77qztHRrM).

✨Wielokrotnie występował też na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu, między innymi podczas takich wydarzeń jak Startup Mashup (https://www.facebook.com/events/902541783244877/) czy Młody Przedsiębiorca (https://www.facebook.com/events/2571660639527353/).

Więcej informacji: www.mikolaj.chalawa.pl

❗️Prelekcja odbędzie się na specjalnie utworzonej grupie na Facebooku.

Szczegółowe informacje znajdziecie na swoich mailach 😊

Powrót do aktualności
Zgłoś się i wygraj NAJLEPSZE nagrody!

Dołącz do najlepszej w Polsce
organizacji młodych przedsiębiorców