Powrót do aktualności


Mar 18

II etap konkursu- FINAŁY REGIONALNE

II etap konkursu- FINAŁY REGIONALNE

Drodzy uczestnicy!

Sytuacja w jakiej obecnie się znaleźliśmy jest dla nas wszystkich niemałym wyzwaniem. Nie poddajemy się jednak i monitorujemy sytuację na bieżąco. W trosce o Wasze zdrowie, nasz zespół, przez ostatnie parę dni nieustannie pracował zdalnie nad nowym casem z prawdziwego zdarzenia oraz…. nad nową formą tegorocznego konkursu!

Jak będzie wyglądał?

Uczestnicy, którzy przeszli do finału regionalnego mają przed sobą prawdziwą misję.
4. kwietnia o godzinie 10:00 na naszej stronie internetowej zostanie zamieszczone nowe case study. Zespoły będą od tego momentu mieć 24 godziny, aby korzystając z bazy wiedzy zamieszczonej na stronie, rozwiązać zadanie konkursowe oraz przygotować jego 5-minutową prezentację.

Wyzwaniem jest fakt, że współpraca między członkami zespołu musi przebiegać internetowo.

Rozwiązane case study, będziecie przesyłać na maila który zostanie Wam przydzielony w wiadomości e-mail.

Będziecie mieć cały dzień, aby wypracować najlepsze rozwiązanie przedstawionego problemu i jak najlepiej się zaprezentować. Ocenie podlegać będzie wartość merytoryczna przygotowanego przez Was rozwiązania, sposób jej prezentacji oraz Wasza kreatywność. Z każdego regionu wybierzemy najlepszych z najlepszych, w tym główny, zwycięski zespół.

Kapituła konkursowa ogłosi wyniki 8 kwietnia 2020 r.

W trakcie najbliższych dwóch tygodni podzielimy się z Wami wskazówkami, dzięki którym ze spokojem przygotujecie się do nadchodzącego wyzwania.

Czy wiecie, że:
Elevator Pitch to znana w biznesie krótka forma prezentacji produktu, pomysłu lub osoby – wykorzystajcie to do zaprezentowania swojego pomysłu i przekonania Kapituły właśnie do Waszego rozwiązania.

Powrót do aktualności
Zgłoś się i wygraj NAJLEPSZE nagrody!

Dołącz do najlepszej w Polsce
organizacji młodych przedsiębiorców