Harmonogram

 

1 listopada – 30 grudnia 2018
Rekrutacja Ambasadorów
Wykorzystajcie niepowtarzalną szansę na dołączenie do Studenckiego Forum BCC! Wyślijcie swoje zgłoszenie do Menadżera Projektu ([email protected]), a on przekaże je koordynatorowi projektu z Waszego miasta. Ambasador będzie mógł poznać członków organizacji – przedsiębiorczych i doświadczonych studentów, którzy realizują swoją pasję i wykazują się inicjatywą, przy działalności w SF BCC. Jutro należy do ludzi działających od dzisiaj!
 

15 lutego – 15 marca 2019
Etap I : Rejestracja zespołów. Nadsyłanie rozwiązanych case studies.

Dobierzcie się w trzyosobowe zespoły, wypełnijcie zadania, które dla Was przygotowaliśmy i prześlijcie je nam.
 

29 marca 2019
Etap II : Finały Wojewódzkie

Każdy Region, organizujący Finał Wojewódzki Najlepszych Zajęć z Przedsiębiorczości, między 15 a 20 marca wybierze dziesięć najlepszych zespołów, które zostaną na niego zaproszone. Finał będzie polegał na rozwiązaniu kolejnego zadania w formie case study, a następnie prezentacji go przed Kapitułą. Na zwycięzców będą czekać atrakcyjne nagrody!
 

13 kwietnia 2019
Etap III: Finał Ogólnopolski w Białymstoku

Zwycięzcy Finałów Wojewódzkich zostaną zaproszeni na Finał Ogólnopolski, który odbędzie się w Białymstoku. Podobnie jak w poprzednich etapach – zadanie, które zespoły będą musiały rozwiązać, będzie w formie case study, natomiast zarówno poziom trudności zadania, jak i wartość nagród, będą wyższe!

 

Zgłoś się i wygraj NAJLEPSZE nagrody!

Dołącz do najlepszej w Polsce
organizacji młodych przedsiębiorców