Powrót do aktualności


Lut 26

Bank Pekao S.A. Mecenasem Ogólnopolskim XI edycji konkursu

Bank Pekao S.A. Mecenasem Ogólnopolskim XI edycji konkursu

 

Miło nam poinformować, że do grona Mecenasów Ogólnopolskich XI edycji konkursu Najlepsze Zajęcia z Przedsiębiorczości dołączył Bank Pekao S.A. – jedna z największych polskich instytucji finansowych: prestiż, wiodąca siła kapitału, ale też nowoczesność z szeroką ofertą innowacyjnych produktów bankowości mobilnej.

Bank Pekao S.A. jest bankiem uniwersalnym. Towarzyszy swoim Klientom na każdym etapie życia. Co proponuje młodym?
Wejście w świat finansów z wiarygodnym partnerem oraz atrakcyjne, dopasowane do potrzeb, aktywności i trybu życia młodych ludzi propozycje, między innymi: Eurokonto Intro, debetowe karty wielowalutowe, Eurokonto Kieszonkowe, kredyty studenckie.

Warto wiedzieć:

  • Bank Pekao S.A. jako pierwszy bank w Polsce i pierwszy wśród największych banków europejskich zaoferował mobilne płatności zbliżeniowe telefonem w technologii HCE (rozwiązanie umożliwia płacenie smartfonem
    we wszystkich terminalach z funkcją zbliżeniową w kraju i za granicą).
  • Bank Pekao S.A. to partner wielu uczelni wyższych, z którymi realizuje ciekawe projekty. Na przykład studenci Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego Jana Pawła II korzystają z legitymacji  studenckiej z funkcją karty płatniczej przygotowanej we współpracy z Bankiem Pekao.
  • Bank Pekao S.A. to oficjalny Bankier WOŚP (już od 18 lat!) a także partner tenisowego Turnieju Pekao Szczecin Open.
  • Bank jest laureatem wielu prestiżowych konkursów i rankingów, między innymi: w 2015 roku Złoty Bankier przyznawana przez portal Bankier.pl, „Most innovative Bank in CEE & CIS” magazynu EMEA Finance, Top Employers Poland, Najlepszy Bank w Polsce w Zakresie Usług Bankowości Transakcyjnej wg magazynu Euromoney, „Bank of the Year in CEE” według EuropaProperty, Nagroda Giełdy Papierów Wartościowych
    dla liderów polskiego rynku kapitałowego, a także kilkukrotnym zdobywcą tytułu najlepszego banku w Polsce według „The Banker” i „Global Finance”.
  • Bank Pekao S.A. to również siła przynależności do międzynarodowej grupy kapitałowej UniCredit – jednej z wiodących międzynarodowych instytucji finansowych działającej w 17 europejskich krajach, z siecią 8000 placówek i zatrudniającej ok. 146 tys. pracowników.

Bankowi Pekao S.A. zaufały już miliony Klientów. Warto wejść w świat finansów z odpowiedzialnym partnerem, który kształtuje polską bankowość. Zachęcamy do zapoznania się z tym, co Bank Pekao oferuje Klientom na stronie www.pekao.com.pl. Można też śledzić, a nawet polubić, profil banku na FB: https://www.facebook.com/bankpekaosa oraz kanał banku na portalu YouTube.

Jakie są wiodące produkty Banku z których mogą skorzystać uczestnicy konkursu?

1. Eurokonto Intro – dla osób w wieku 18+. Bezpłatne prowadzenie rachunku wraz z usługami towarzyszącymi (bankowością elektroniczną i kartą debetową) – dostępność przelewów przez internet, aplikacji bankowości mobilnej Pekao24 i bezprowizyjnych wypłat kartą debetową z 1700 bankomatów Banku Pekao w kraju i 20 000 bankomatów Grupy UniCredit za granicą. Specjalne rabaty oferowane przez firmy współpracujące z bankiem przy płatnościach realizowanych z naszego banku. Do Eurokonta Intro można przypisać aplikację płatności mobilnych PeoPay – smartfonem wypłacasz pieniądze z bankomatu Banku Pekao S.A., przekazujesz je innym osobom posiadającym aktywowaną aplikacje PeoPay, płacisz w terminalach zbliżeniowych w kraju i za granicą.

2. Karta debetowa w wielu walutach (MasterCard Debit FX). Podróżujesz za granicę? Sprawdź nową kartę
do Eurokonta, do płatności i wypłat w kraju i za granicą. Z tą kartą nie musisz się obawiać przewalutowań, jeśli podczas swojej zagranicznej podróży płacisz w jednej z walut- EUR, GBP, USD lub CHF i masz zapewnione odpowiednie środki
na przypisanym do karty koncie prowadzonym w walucie płatności. A jeśli dodatkowo masz Eurokonto Intro – masz też bezpłatne ubezpieczenie assistance za granicą.

3. Eurokonto Kieszonkowe – dla tych przed osiemnastką. Oprócz możliwości korzystania z karty, dokonywania przelewów oraz udziału w programie rabatowym Galeria Rabatów możesz korzystać z Infolinii dla Młodzieży – wystarczy jeden telefon i wiesz, gdzie w okolicy będą ciekawe wydarzenia i imprezy, znasz repertuary kin i teatrów w Twoim mieście, a także masz informacje o szkołach, kursach językowych, zniżkach.

Na pytania dotyczące oferty odpowiadają pracownicy bankowego Call Center: 801 365 365 (opłata wg. cennika operatora). Zapraszamy do odwiedzenia najbliższego oddziału Banku Pekao S.A. . Zachęcamy też do aktywności podczas spotkań z przedstawicielami banku, które odbędą się w wybranych szkołach podczas lekcji przedsiębiorczości. Bank Pekao –to dobre wejście w świat finansów. Zróbmy ten krok razem.

Informacje zawarte w niniejszym materiale nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego. Szczegółowe informacje dotyczące Eurokont oraz karty wielowalutowej wraz z obowiązująca taryfa prowizji i opłat są dostępne
w oddziałach Banku Pekao S.A. oraz na www.pekao.com.pl i pod numerem infolinii 801 365 365 (opłata wg cennika operatora). Szczegółowy zakres, limity kwotowe oraz wyłączenia odpowiedzialności Ubezpieczyciela określone
są w Warunkach Ubezpieczenia dostępnych w oddziałach Banku oraz na stronie www.pekao.com.pl

Bank Polska Kasa Opieki Spółka Akcyjna z siedziba w Warszawie, ul. Grzybowska 53/57, 00-950 Warszawa, wpisany
do rejestru przedsiębiorców w Sadzie Rejonowym dla m.st. Warszawy w Warszawie,

XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sadowego, KRS: 0000014843, NIP: 526-00-06-841, REGON: 000010205, wysokość kapitału zakładowego i kapitału wpłaconego: 262 470 034 zł

Powrót do aktualności
Zgłoś się i wygraj NAJLEPSZE nagrody!

Dołącz do najlepszej w Polsce
organizacji młodych przedsiębiorców