Powrót do aktualności


Kwi 29

Wyniki Finału Ogólnopolskiego

Wyniki Finału Ogólnopolskiego

 

Z przyjemnością ogłaszamy wyniki Finału Ogólnopolskiego XII edycji projektu Najlepsze Zajęcia z Przedsiębiorczości!

I miejsce: Zespół Szkół Ogólnokształcących numer II w Opolu w składzie: Wiktoria Cebula, Marcel Lorenc, Magdalena Wilk
Nagrody:
– Gogle VR ufundowane przez Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu,
– tablety,
– kamery sportowe,
– czapki ufundowane przez Hel Yeah,
– statuetki ufundowane przez CSTNG.

II miejsce: 2 Liceum Ogólnokształcące im. Generałowej Zamoyskiej i Heleny Modrzejewskiej w Poznaniu w składzie: Zuzanna Graczyk, Bartosz Douglas Milne, Marta Pawlak
Nagrody:
– Gogle VR ufundowane przez Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu,
– słuchawki ufundowane przez Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu,
– gry Monopoly.

III miejsce: Liceum Ogólnokształcące Nr XIII im. Aleksandra Fredry we Wrocławiu w składzie: Jędrzej Koszyka, Bartosz Sienkiewicz, Tomasz Wojciechowski
Nagrody:
– Gogle VR ufundowane przez Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu,
– głośniki bezprzewodowe.

 

IV miejsce:  Liceum Ogólnokształcące im. św. Jadwigi Królowej w Kielcach w składzie: Maria Strzelec, Natalia Szydłowska, Adrian Ołubiec

V miejsce:  I Liceum Ogólnokształcące im. ks. Stanisława Konarskiego w Rzeszowie w składzie: Kamil Kopała, Przemysław Wojs, Anna Halewska

VI miejsce: Zespół Szkół nr 3 w Wadowicach im. ks. prof. Józefa Tischnera w Wadowicach w składzie: Sabina Wiktor, Łukasz Stuglik, Jagoda Zakrzewska

VII miejsce:  III Liceum Ogólnokształcące w Gdańsku im. Bohaterów Westerplatte w Gdańsku w składzie: Maria Sicińska, Michalina Nieścioruk, Joanna Bilska

VIII miejsce: Zespół Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych w Mońkach w składzie: Martyna Ewelina Kiszło, Natalia Dąbrowska, Katarzyna Poduch

IX miejsce: VI Liceum Ogólnokształcące w Łodzi w składzie: Kacper Zarudzki, Konrad Szymczak, Jagoda Zakrzeska

X miejsce: Technikum nr 1 CKZiU w Międzyrzeczu w składzie: Michał Mizgajski, Maciej Kubiak, Michalina Ponulak

XI miejsce:  Zespół Szkół Gastronomiczno-Hotelarskich im. W. Reymonta w Wiśle w składzie: Sara Kamieniorz, Andrzej Kowalczyk, Maciej Patrzyński

Wszystkim uczestnikom, a w szczególności Laureatom finału gratulujemy i zapraszamy do udziału w kolejnej edycji projektu!

Powrót do aktualności
Rejestracja zespołów startuje 13 marca

Dołącz do najlepszej w Polsce
organizacji młodych przedsiębiorców