NZP | Wyniki I Etapu XIII Edycji konkursu Najlepszych Zajęć z Przedsiębiorczości
Powrót do aktualności


Kwi 7

Wyniki I Etapu XIII Edycji konkursu Najlepszych Zajęć z Przedsiębiorczości

Wyniki I Etapu XIII Edycji konkursu Najlepszych Zajęć z Przedsiębiorczości

Warszawa

  1. Karolina Ceglińska, Angelika Wiśnicka, Robert Benedyczuk -Zespół Szkół Gastronomiczno – Hotelarskich w Warszawie
  2. Szymon Pakuła, Tomasz Rogala, Marcin Rostek – Technikum Ekonomiczne nr 1 w Warszawie
  3. Weronika Jędruszek, Weronika Lemańska, Kamil Ostrowski – VI Liceum Ogólnokształcące im. Joachima Lelewela w Łodzi
  4. Agnieszka Błaszczyk, Weronika Pacyniak, Maria Stasiak – Zespół Szkół Politechniki Łódzkiej
  5. Artur Marat, Patryk Pan, Marcin Pośpieszyński – XII Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Wyspiańskiego w Łodzi
  6. Wiktoria Okrój, Alicja Kowalczyk, Marta Stelmasiak – XII Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Wyspiańskiego w Łodzi
  7. Bartosz Telążka, Bartosz Nowak, Jan Mierzwa – XII Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Wyspiańskiego w Łodzi
  8. Paweł Kącki, Paweł Łęcki, Paulina Grzelak – XII Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Wyspiańskiego w Łodzi

 Trójmiasto

Wszystkie zespoły z III Liceum Ogólnokształcącego w Gdańsku; opiekun: Jacek Brzeziński

  1. Szymon Sipowicz, Oskar Ławryniuk, Łukasz Czarzasty
  2. Maria Płończak, Oliwia Damps, Julia Kaliszewska
  3. Wiktoria Jendrzejewska, Patrycja Mazur, Jakub Bednarz
  4. Julia Pstrąg, Klaudia Sulecka, Sara Ordowska
  5. Anna Mielnik, Weronika Jendrzejewska, Agata Damer
  6. Rebeka Bączyk, Paulina Jędraszek, Zuzanna Kowalska
  7. Marcelina Lica, Monika Grabińska, Karolina Gatz
  8. Anna Chojnacka, Agnieszka Kotowicz, Daria Skarbek
  9. Anna Gajewska, Zuzanna Szałkowska, Natasza Ćwiklińska
  10. Aleksandra Kreczkiewicz, Zofia Pietkiewicz, Maria Ramotowska

Białystok

  1. Jakub Nurzyński, Paulina Dobkowska, Adam Troc – VIII Liceum Ogólnokształcące im. Króla Kazimierza Wielkiego w Białymstoku; opieun : Anna Popławska
  2. Agnieszka Falkowska, Justyna Jankowska, Patrycja Filipczuk – Zespół Szkół Handlowo – Ekonomicznych im. Mikołaja Kopernika w Białymstoku; Opiekun : Katarzyna Osiekowicz
  3. Jan Żukowski, Jakub Dziemiańczuk, Przemysław Maciej Bogdański – I Liceum Ogólnokształcące imienia Adama Mickiewicza w Białymstoku; Opiekun: Magdalena Żmiejko
  4. Ewelina Świerzbińska, Radosław Filewicz, Adrianna Parzych – Zespół Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych w Mońkach; Opiekun : Krzysztof Falkowski
  5. Łukasz Kaliszewicz, Kacper Snarski, Adam Popławski – Zespół Szkół Elektrycznych im. prof. Janusza Groszkowskiego w Białymstoku; Opiekun : Maciej Dąbrowski
  6. Alan Mikołajczyk, Michał Omar Kilarji, Iga Tarasewicz-Wosik – XI Liceum Ogólnokształcące im. Rotmistrza Witolda Pileckiego w Białymstoku; Opiekun : Dorota Czyżyńska-Kamieńska
  7. Maria Gabriela Żołądkowska, Mateusz Zagórski, Zuzanna Panas – II Liceum Ogólnokształcące im. księżnej Anny z Sapiehów Jabłonowskiej w Białymstoku; Opiekun : Magdalena Ryczko-Gryc
  8. Bogna Łabęcka, Natalia Mielech, Karolina Łapińska – III Liceum Ogólnokształcące im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego w Białymstoku; Opiekun : Tomasz Białkowski
  9. Michał Mlenko, Kamil Buńkowski, Piotr Kościuk – Liceum Ogólnokształcące nr IV im. C.K. Norwida; Opiekun : Iwona Bezubik
  10. Patryk Damian Nysztal, Oksana Charkiewicz, Julita Brzozowska – Zespół Szkół Handlowo-Ekonomicznych im. Mikołaja Kopernika w Białymstoku; Opiekun: Grażyna Łapina

Poznań

  1. Borys Wysocki, Szymon Turkiewicz, Michał Stachowiak – I Liceum Ogólnokształcące im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu; opiekun: Małgorzata Biernacka
  2. Maria Banaszkiewicz, Karol Maćkowiak, Marianna Walczak – VII Liceum Ogólnokształcące im. Dąbrówki w Poznaniu; opiekun: Jacek Pufa
  3. Wojciech Graczyk, Zofia Szeląg, Agata Cichońska – Zespół Szkół Ekonomicznych im. Stanisława Staszica w Poznaniu; opiekun: Katarzyna Juraszyk
  4. Hubert Jeżewski, Kamil Krotecki, Mikołaj Nowak – Zespół Szkół Ekonomicznych im. Stanisława Staszica w Poznaniu – Technikum Ekonomiczno – Administracyjne nr 1; opiekun: Katarzyna Juraszyk
  5. Zuzanna Piechocka, Natalia Piechocka, Oliwia Napierała – Zespół Szkół Ekonomicznych im. Stanisława Staszica w Poznaniu; opiekun: Katarzyna Juraszyk
  6. Igor Domaradzki, Teodor Kostyk, Jan Ratić – I Liceum Ogólnokształcące im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu; opiekun: Małgorzata Biernacka
  7. Mateusz Kiciński, Dawid Kałwiński, Jan Drożdżyński – Technikum Ekonomiczno-Administracyjne Nr 1 w Poznaniu; opiekun: Katarzyna Juraszyk

Częstochowa

  1. Kamila  Molęcka, Martyna Chabrowska, Krystian  Bacior – Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących im. S. Żeromskiego w Częstochowie; opiekun: Ewa Śliwakowska.
  2. Bartosz Kowalik, Katarzyna Szczepańska, Jakub Bus – Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących im. S. Żeromskiego w Częstochowie; opiekun: Ewa Śliwakowska.
  3. Damian Kosętka, Jakub Plaza, Dominik Czyżewski – Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących im. S. Żeromskiego w Częstochowie; opiekun: Ewa Śliwakowska.
  4. Angelika Mamot, Aleksandra Śliwka, Justyna Zogata – Zespół Szkół Gastronomiczno-Hotelarskich im. W. Reymonta w Wiśle; opiekun: Agata Gołąb.
  5. Sara Kamieniorz, Michalina Pilch, Andrzej Kowalczyk – Zespół Szkół Gastronomiczno-Hotelarskich im. W. Reymonta w Wiśle; opiekun: Agata Gołąb.
  6. Maria Kacprzak, Karolina Walocha, Maja Wolik – Zespół Szkół Ogólnokształcąco – Technicznych w Lublińcu; opiekun: Daria Pawełczyk.
  7. Natalia Byczek, Paulina Małyska, Kamila Skubała – Zespół Szkół Ogólnokształcąco – Technicznych w Lublińcu; opiekun: Daria Pawełczyk.
  8. Wojciech Fokczyński, Radosław Kozioł, Aleksandra Moch – Zespół szkół nr 1 im. Adama Mickiewicza w Lublińcu; opiekun: Małgorzata Rodzioch

Kielce

  1. Adrian Ołubiec, Maria Strzelec, Natalia Szydłowska – Liceum Ogólnokształcące im. św. Jadwigi Królowej; Opiekun: Marta Martyniuk
  2. Jan Chojnacki, Konrad Kobierski, Mikołaj Mazaraki, Zespół Szkół Elektrycznych w Kielcach; Opiekun: Agnieszka Jachym
  3. Patryk Pacak, Jakub Babiarski, Konrad Gębski – Technikum nr 4 im. Ryszarda Kaczorowskiego w Zespole Szkół Elektrycznych; Opiekun: Agnieszka Jachym
  4. Zbigniew Głuszek, Filip Marczykowski, Kasper Mik –  Zespół Szkół Elektrycznych w Kielcach im. Ryszarda Kaczorowskiego; Opiekun: Agnieszka Jachym
  5. Maria Galińska, Angelika Wysocka, Natalia Nowakowska – Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Kielcach; Opiekun: Agnieszka Jachym

Wrocław

  1. Damian Klimowicz, Paweł Schmidt, Mateusz Olszewski – Liceum Ogólnokształcące nr XIII im. Aleksandra Fredry we Wrocławiu; opiekun: Anna Szymusiak-Senko
  2. Zofia Górnikowska, Paulina Chowańska, Paweł Grzymkowski – Liceum Ogólnokształcące im. Juliusza Słowackiego nr IX we Wrocławiu; opiekun: Mariola Kwiatowska
  3. Dominika Maśluk, Maja Mikołajczyk, Martyna Krzemień – Liceum Ogólnokształcące im. Juliusza Słowackiego nr IX we Wrocławiu; opiekun: Mariola Kwiatowska
  4. Oliwia Kaczmarek, Oskar Kaczmarek, Wojciech Orleski – 1. Liceum Ogólnokształcące im. Władysława Broniewskiego w Bolesławcu; opiekun: Dorota Chrzanowska-Florków
  5. Aleksander Kartkowski, Bartłomiej Babiński, Alicja Marchewka – Liceum Ogólnokształcące nr 12 im. Bolesława Chrobrego we Wrocławiu; opiekun: Andrzej Urban
  6. Klara Sebzda, Katarzyna Pożarycka, Marek Kowaski – Liceum Ogólnokształcące nr 2 im. Piastów Śląskich we Wrocławiu; opiekun: Anna Szlęk
  7. Dawid Ziobrowski, Aleksandra Mokrzan, Szymon Rokosz – Liceum Ogólnokształcące nr XIII im. Aleksandra Fredry we Wrocławiu; opiekun: Anna Szymusiak-Senko
  8. Ewelina Zuzel, Katarzyna Nass, Zuzanna Głuszuk – Liceum Ogólnokształcące im. Juliusza Słowackiego nr IX we Wrocławiu; opiekun: Mariola Kwiatowska
  9. Oliwia Strojek, Aleksandra Wiatrowska, Sara Zaremba – Liceum Ogólnokształcące nr VIII im. Bolesława Krzywoustego we Wrocławiu; opiekun: Barbara Orzechowska
  10. Aleksandra Wojtkiewicz, Agnieszka Grobelna, Mateusz Barański – Liceum Ogólnokształcące nr VIII im. Bolesława Krzywoustego we Wrocławiu; opiekun: Barbara Orzechowska

Rzeszów

Finaliści z Rzeszowa zostaną poinformowani indywidualnie przez kooordynatora projektu z Rzeszowa
Powrót do aktualności
Zgłoś się i wygraj NAJLEPSZE nagrody!

Dołącz do najlepszej w Polsce
organizacji młodych przedsiębiorców