Powrót do aktualności


Kwi 8

Wyniki I etapu NZP Warszawa i Łódź

Wyniki I etapu NZP Warszawa i Łódź

Wyniki  I Etapu konkursu Najlepsze Zajęcia z Przedsiębiorczości!!!  

Dziękujemy wszystkim Uczestnikom i Opiekunom za wzięcie udziału w XII edycji konkursu. Jesteśmy pod wrażeniem poziomu nadesłanych prac oraz Waszej kreatywności.

Poniżej, w kolejności losowej, zamieszczamy listę 10 najlepszych zespołów, które zakwalifikowały się do Finału Wojewódzkiego. Wszystkim serdecznie gratulujemy!

  1. II LO im. Stefana Żeromskiego w Tomaszowie Mazowieckim

Autorzy pracy: Zuzanna Jaroma, Milena Gontarek, Iga Sepkowska

Opiekun: Mariola Rychlik

  1. XXXI LO im. Ludwika Zemenhofa w Łodzi

Autorzy pracy: Paweł Jędraszek, Jędrzej Soliński, Aleksander Włodarczyk

Opiekun: Szymon Pytel

  1. XII LO im. Stanisława Wyspiańskiego w Łodzi

Autorzy pracy: Marta Walczak, Marta Radzikowska, Paulina Bartnicka

Opiekun: Alina Błaszczyk

  1. XII LO im. Stanisława Wyspiańskiego w Łodzi

Autorzy pracy: Aneta Błaszczyk, Aleksandra Dębska, Martyna Wawrzyniak

Opiekun: Alina Błaszczyk

  1. II LO im. Stefana Żeromskiego w Tomaszowie Mazowieckim

Autorzy pracy: Michał Górecki, Olga Sobańska, Paula Suska

Opiekun: Mariola Rychlik

  1. II LO im. Stefana Żeromskiego w Tomaszowie Mazowieckim

Autorzy pracy: Maria Zalewska, Paulina Arkuszyńska, Bartłomiej Kołodziejski

Opiekun: Mariola Rychlik

  1. XII LO im. Stanisława Wyspiańskiego w Łodzi

Autorzy pracy: Marcin Pośpieszyński, Magdalena Ambroziak, Patryk Pan

Opiekun: Alina Błaszczyk

  1. XII LO im. Stanisława Wyspiańskiego w Łodzi

Autorzy pracy: Karolina Ziętkowska, Rosaria Santoro, Barbara Kaczor

Opiekun: Alina Błaszczyk

  1. Publiczne LO Politechniki Łódzkiej

Autorzy pracy: Agnieszka Błaszczyk, Weronika Pacyniak, Maria Stasiak

Opiekun: Jacek Poławski

10. VI LO w Łodzi

Autorzy pracy: Kacper Zarudzki, Konrad Szymczak, Jagoda Zakrzewska

Opiekun: Tomasz Jabłoński

 

Finał odbędzie się 21 kwietnia na Collegium Civitas w Pałacu Kultury i Nauki, w Warszawie (pl. Defilad 1).

Szczegółowe informacje zostały przesłane na adresy mailowe podane przy rejestracji zespołów.

Powrót do aktualności
Rejestracja zespołów startuje 13 marca

Dołącz do najlepszej w Polsce
organizacji młodych przedsiębiorców