Kontakt

Koordynatorzy Regionalni

Paulina Oksiejczuk

Paulina Oksiejczuk

Koordynator regionu Białystok

e-mail: p.oksiejczuk@sfbcc.org.pl

nr tel.: 515 848 485

Martyna Gągór

Martyna Gągór

Koordynator regionu Częstochowa

e-mail: m.gagor@sfbcc.org.pl

nr tel.: 782 669 495

Paweł Kopiec

Paweł Kopiec

Koordynator regionu Katowice

e-mail: p.kopiec@sfbcc.org.pl

nr tel.: 602 105 547

Marita Piotrowska

Marita Piotrowska

Koordynator regionu Kielce

e-mail: m.piotrowska@sfbcc.org.pl

nr tel.: 664 594 287

Dawid Zaporowski

Dawid Zaporowski

Koordynator regionu Kraków

e-mail: d.zaporowski@sfbcc.org.pl

nr tel.: 665 866 983

Bartłomiej Mrozek

Bartłomiej Mrozek

Koordynator regionu Lublin

e-mail: b.mrozek@sfbcc.org.pl

nr tel.: 609 897 877

Mateusz Sroka

Mateusz Sroka

Koordynator regionu Poznań

e-mail: m.sroka@sfbcc.org.pl

nr tel.: 724 129 359

Jagoda Głowacka

Jagoda Głowacka

Koordynator regionu Rzeszów

e-mail: jagoglowacka@gmail.com

nr tel.: 518 565 875

Martyna Papis

Martyna Papis

Koordynator regionu Trójmiasto

e-mail: m.papis@sfbcc.org.pl

nr tel.: 514 094 873

Bartłomiej Liwski

Bartłomiej Liwski

Koordynator regionu Warszawa

e-mail: b.liwski@sfbcc.org.pl

Magdalena Guzewicz

Magdalena Guzewicz

Koordynator regionu Wrocław

e-mail: m.guzewicz@sfbcc.org.pl

nr tel.: 510 749 964

Rejestracja zespołów startuje 13 marca

Dołącz do najlepszej w Polsce
organizacji młodych przedsiębiorców