NZP | Kontakt

Kontakt

Koordynatorzy Regionalni

Damian Surel

Damian Surel

 

Koordynator regionu Białystok

e-mail:  d.surel@sfbcc.org.pl

nr tel.:  515 978 221

Dawid Korzec

Dawid Korzec

Koordynator regionu Częstochowa

e-mail: d.korzec@sfbcc.org.pl

 

Angelika Mrozek

Angelika Mrozek

Koordynator regionu Katowice

e-mail:a.mrozek@sfbcc.org.pl

Filip Dudek

Filip Dudek

Koordynator regionu Kraków

e-mail: f.dudek@sfbcc.org.pl

 

Bartłomiej Mrozek

Bartłomiej Mrozek

Koordynator regionu Lublin

e-mail: b.mrozek@sfbcc.org.pl

nr tel.: 609 897 877

Barbara Pakuła

Barbara Pakuła

Koordynator regionu Poznań

e-mail: b.pakula@sfbcc.org.pl

Karolina Kruk

Karolina Kruk

Koordynator regionu Rzeszów

e-mail: k.kruk@sfbcc.org.pl

Klara Mirecka

Klara Mirecka

Koordynator regionu Trójmiasto

e-mail: k.mirecka@sfbcc.org.pl

nr tel.: 501 096 386

Paulina Grzywka

Paulina Grzywka

Koordynator regionu Warszawa

e-mail: p.grzywka@sfbcc.org.pl

tel.: 662 881 393

Piotr Krzekotowski

Piotr Krzekotowski

Koordynator regionu Wrocław

e-mail: p.krzekotowski@sfbcc.org.pl

nr tel.: 531 745 466

Zgłoś się i wygraj NAJLEPSZE nagrody!

Dołącz do najlepszej w Polsce
organizacji młodych przedsiębiorców